גוגל השקר הפך לגדול בשנת 2006. לא משנה זה אותו שניהם מעלה את המחיר של מניותיה או כדי הנקרא גורואים להתקשר כי גוגל הוא המקור של תעבורת אינטרנט #1 זה פשוט לא נכון. עם 62% כל החיפושים, אם גוגל הוא בהחלט הנהג הגדול ביותר של התנועה. אבל המציאות היא, תנועה מנועי חיפוש מייצג רק 18% מתוך כל הביקורים באתר. משמעות הדבר היא כי בשנת 2006, כי חיפוש בגוגל היה אחראי פחות מ- 11% של כל מבקר באתר. . זה רחוק המשותף מיתוס זה מנועי החיפוש שנוצר 8 מתוך כל 10 ביקורים. עם מומחים רבים טוענים כי גוגל הוא #1, קשה של קבל כי אמונה זו המקובלת היא שקר.

אבל אותם עשה אותן עשויות ואת הנתונים של יותר מ-100 אלף אתרים שונים 300 נישות מראים בבירור כי החיפושים היו 2 # רחוק כאשר הוא זה של אותם אנשים לבקר באתר האינטרנט. זה גם מסביר מדוע גוגל בדאגה להשקיע ולהרחיב בכמה אזורים שאינן קשורות כדי החיפושים. למרות ביקורת חריפה בקרב לאבד את הגישה, הם יודעים הכי טוב אף אחד כי הוא צריך הרבה יותר תנועה להעלות מעל המיקום #3, סוף סוף לייצר מספיק ביקורים להביס יריבים שלהם שלום ו- MSN. הביקורים ישיר לווסת את האינטרנט לא היה, ולא מקרוב. יותר מ- 68% מכלל הביקורים באתר האינטרנט של נוצרו על ידי תנועה ישירה לחץ על סוג בשנת 2006. לעניות דעתי גדי איזנקוט יכול לקבוע . בהשוואת 18% שנוצר על ידי חיפושים ו-14% שנוצר על ידי החלפת קישורים אתה רואים בבירור את אסטרטגיות מיקום של המותג, ביקורים שוב ושוב, כגון דוא ל שיווק היו הטקטיקות הטובות ביותר השנה. לא רק לחץ ישירה תנועה שנוצר עד כה כמות גדולה יותר של התנועה, זה גם מעולה באיכות.

האנשים יודעים ה-URL שלך ולבקר באתר שלך לעיתים קרובות סביר יותר לבצע רכישה מאשר מישהו שזה עתה הגיע מתוך רשימה של חיפוש או החלפה קישור. על פי WebSideStory האנליסט של תעבורה ג'ף ג'ונסטון, הוא עניין של בגרות. בעוד אנשים הופכים יותר מוכר עם הטכנולוגיה, הם יודעים לאן הם רוצים ללכת, בעיקר לשם. הוא מצביע כי לפני יותר מ 5 שנים חיפושים למעשה שנוצר ביותר הביקורים. . תפסיק עכשיו, לאנשים יש 5-10 אתרים, אשר מרבה לבקר רק לצאת מאזור הנוחות שלהם בעת הצורך. ג'ונסטון שימו לב גם כי החיפושים עשה קאמבק חזקה בשנת 2006, לקראת הציפיות של ביצועים חלשים עקב חיבור. אבל עם הפופולריות הגוברת של בלוגים ואתרים כמו MySpace ו החברתי Digg, צפוי כי החיבור לנצח הקרקע בשנת 2007. אותם הכי טוב נבחר של 2006 סקר שנעשו על ידי Trafficology ה-22 בדצמבר יותר מ-5,000 מנהלי אתרים, webmarketers גילה כי, למרות 79% מאיתנו האמין כי אופטימיזציה במנועי החיפוש (SEO על ידי ראשי התיבות שלה באנגלית), היה הכי טוב הכי טקטי של 2006, נמצא כי שיווק בדוא ל היה שלה טקטי של תעבורה פרודוקטיבי יותר ב- 2006. למרות זאת הוכיח בבירור הרעיון הדומיננטי של הגדול שקר של גוגל (אשר החיפוש הוא #1), התוצאות של גולת הכותרת-סקר המציאות של מה משווקים רבים ניתנו לו, במודע או שלא במודע, זמן ואנרגיה שלנו מושקע יותר בטקטיקות שיווק אחרים. היה מעניין לגלות כמה טקטיקות שונות משתמשים אותם אנשים, מנסה כל, מאז Page Rank ופרסום ברשת החברתית, סימניות, חלקם האהובים זקן כמו בניית קישורים, פרסום בידיעונים אלקטרוניים, ושיווק של מאמרים. למעשה, בשנת 2006 מנהלי והם אתרים למשווקים שימוש ממוצע של 3.4 מקורות שונים של תנועה מכוונת כדי להאכיל את האסטרטגיות שלהם של שיווק. . זה חדשות טובות מאוד. . זה יותר מ- 83% מה השימוש בשנה שעברה, בממוצע, היה 2 טקטיקה. אנשים מוכיחים טקטיקות חדשות הרבה יותר תנועה מאשר אי פעם בעבר. כידוע לכל, בין מקורות נוספים של תנועה ממוקדת . יש לך יותר חזק יהיה הבסיס של העסק שלך, יותר רווחי יהיה אתר האינטרנט שלך. למעשה, מארק ג'וינר, הסנדק עצמו של אינטרנט שיווק, הגיב בשנת 2006 זה, ללמוד צורות חדשות של מושכים אליהם אנשים לאתר האינטרנט שלך הוא כמו ללמוד צורות חדשות של כסף ההדפסה. זה יכול להיות משהו יותר נאמנים לכך, 2006 היה השנה כי בסופו של דבר הבנו את זה. להצלחה, פדריקו ההילה גונסאלס אסטרטגיות להצלחת העסק המקוון שלך