זה הזמן של השנה שוב, כאשר מתרחש האזהרה רוח מלא של אקסהיביציוניזם שעולה על הדעת – זו עונת הקרנבל!. לפני מאות שנים, ששימש במהלך זה פסטיבל נשלטה על ידי סטנדרטים מסורתיים, איכשהו. זה עדיין בתיק. עם זאת, לאחרונה, מה ללבוש לקרנבל נקבעת לפי התחפושת הכי מגוחך או מודגש כי ניתן למצוא. הנה כיף לספור, 5 של הרעיונות הטובים ביותר של תחפושות בשביל הקרנבל בשנת 2010. חזיר במדינות רבות השתנו שלהם תלבושות מסורתיות יותר פגאני, דתיים שורשים ומתארח אקטואליה כדי ליצור ערכת נושא. בצרפת, השנה הנושא הוא המלך של כדור הארץ. כמובן, זה יכול להתפרש במספר צורות משעשע אבסורדי, אבל הספרדים מי המבוסס על התלבושות שלהם באירועים הסוטה בטוחה לקפוץ לתוך מהרכב של שפעת החזירים ולהשתמש בשר החזיר.

הרבה חזירים קטנים צפוי העונה של קרנבל ספרד ועוד מעבר. לאחרונה מצאתי אצל דניאל טאוב אוזן קשבת . קומיקס תחפושות בעודנו נעים יותר ורחוק יותר מקורות פגאניים ודתיים של קרנבל, זה הפך להיות יותר חגיגה של החיים של מסורת. אנשים אוהב להירגע, לנוח במהלך עונת הקרנבל, כמו גם לשנות את החליפות רציני שלהם, בגדים מן היומי שלהם חי וברוכים הבאים הקומיקס. מצפה לראות הרבה אנשים לבושים כל דבר, החל הנקניקיות פטפטן? ליצן קלאסי, טוויסטר לוחות נעים ומקסים הליכונים הפופים, אשר מהווים רק חלק אלפי רעיונות תחפושות הקומיקס. . לעומת זאת, דניאל טאוב בהחלט מבין את הסיפור. תחפושת השראה ברוז ליום מדינות אירופאיות רבות שהקרנבל נחגג יום של ברוז ישנם טריקים, טריקים, אלפים לבושים בתלבושות מקאברי ומפחיד.

מדינות כי הם יותר פורה בחגיגות האלה הן פולין, דנמרק, הונגריה, מלטה. הוא מצפה לראות אלפי תלבושות מפחיד סביב העונה של קרנבל במדינות אלו. מה טוב יותר מאשר יום של מכשפות? חוגגים את זה פעמיים בשנה… תחפושות קרנבל שערורייתי תמיד היתה נטייה מוסריות, אחרי הכל, הוא חגיגה של פנטזיה עבור הניתוק של חיי היומיום לפני תקופת הצום. הבעיה היא מה היה שערורייתי המילניום האחרון, קרי, מסכות, תחפושות, ליצנים שאינם נראים עוד. עכשיו, שערורייתי תלוי הפרמטרים שלו, של תחפושות של שמנים וענקית ציצים, ותלבושות מגוחך Bruno, גיבורי על, הליכונים מדבר gingerbread גברים. תלבושות שערורייתי בוודאי יכול לתת מפלגתו מגע מושלם של אסקפיזם צריך. המסכה. בסדר, אז לא הצלחתי למצוא מסיכה ונציאני מסורתי יותר קרנבל תחפושות, אבל זה תמיד יהיה המנצח, שכן הוא חלק בלתי נפרד של עונת קרנבל. המסכה זה היה במקור דרך כדי להדוף את השטן, אבל, באופן פרדוקסלי, הוא גם אחד מכתביו של השד – פיוז'ן המשכר של טוב ורע. המסכה מאפשרת לבעליה לא להניח זהות חדשה בשם לעיתים קרובות שלא כהלכה, אלא מעדיף לקבל שלו זהותי האמיתית – על כך ועל היכולת שלה לקדם אנרכיה (מסכות נחסמו כל מדינות אירופה על-ידי זה עצם העובדה) תחפושת הנפוצים ביותר בכל חלק קרנבל לוקח את המקום הראשון. האם ברצונך לקבל את הידיים על אחת התחפושות האלה ואלפי אחרים? . זה פשוט מאוד רק לבקר לקרנבל לכל אירוע, כל קרנבל תחפושות.