אם יש לך בעיות של עודף משקל או השמנת יתר יש צורך לטפל בבעיה של השמנת יתר לפני שרוצים להיכנס להריון, להגיע לפחות אחד ה-BMI קטן מ- 29. אמנם ירידה במשקל המתאים ביותר לשפר את הפוריות שלך, אין הדבר היחיד. יש גם להיות מאובחנים על ידי רופא מומחה רפואי במקרים אלה. יש מחלות רבות הקשורות השמנת יתר, עודף משקל נשים, ישירות מעורב עם העובדה להריון כמה בעיות פוטנציאליות שעלולות להתרחש הן: תסמונת השחלות הפוליציסטיות (PCOS), בלוטת התריס עד שמגיעים פגם luteal שלב או אסטרוגן עודף. תסמונת השחלות Polycystic היא מחלה אנדוקרינית הקשורה שמוביל להתפתחות וצמיחה של ציסטות בשחלות.

האם נוהל זה יכול לאבחן במדויק, נשים להגיש – לפחות – שני מהתופעות הבאות:? וסת לא סדירה? השחלות מוארך, גדול יותר, עם הנוכחות של ציסטות? עודף ההורמונים אנדרוגן יעד על רמות גבוהות של אינסולין בדם; השחלות תשחרר אנדרוגן מדי וזה יכול לגרום צמיחת עודף שיער פנים, לקבל משקל ועקרות. נשים עם PCOS יש סיכונים גבוהים יותר לפתח סוכרת ומחלות לב. בלוטת התריס מאופיין על ידי הפקה נורמלית הורמון בלוטת התריס. מאז את חילוף החומרים שלכם מוסדר על-ידי בלוטת התריס, מחלה זו נפוץ גורם לאנשים לעלות במשקל, לאחר מכן יהיה להם קשה מאוד לרדת במשקל זכו בעבר. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את מנכ"ל משרד התקשורת. הפרעה זו גורמת גם שלך לא סדירות של תקופות הופכים לפעמים יכול לשבש, אפילו להיפטר של ביוץ.

פגמים בשלב luteal היא מחלה אשר אחראית על פסיקה או לשבש את מחזורי הוסת של נשים, התפתחות תקינה של רירית הרחם, אשר יהיה חיוני עבור האישה המדובר יכול להיכנס להריון. במחצית השנייה של המחזור החודשי של האישה, אחראי גופיף צהוב לייצר פרוגסטרון לעיבוי רירית הרחם. פגמים שלב luteal מתרחשות כאשר תהליך זה נקטע על ידי יומיים או יותר. רמות הפרוגסטרון הם trastornarán, וכתוצאה מכך וסת נורמלי. נשים הסובלות ממחלה זו צריכה להיות ייעוץ רפואי עם המומחה כדי להיות מסוגל לבדוק את רמות ההורמונים. הרבה יותר מדי אסטרוגן אסטרוגן הוא הורמון מין המיוצר בעיקר על ידי אברי הרבייה אצל נשים. מאז אסטרוגן מיוצר על ידי תאי שומן; נשים יהיה משקל מהשמנת יתר או חריגה יש כמויות גבוהות של אסטרוגן במערכת שלך מאשר נשים במשקל תקין. עודף אסטרוגן עלולה להיגרם על ידי מגוון של גורמים, אשר יכולות לכלול: אכילת תזונה עשירה בשר המכילות אסטרוגן סינתטי, חלב ואכילה אריזת מזון. מומלץ לנשים עם השמנת יתר מטופל הוא קודם כל הבעיה של עודף משקל או עם תזונאים או מומחים ירידה במשקל או הפוך ניתוח בריאטרי הוא או הירידה במשקל יהיה בריא ויש סיכונים לא להגיע בהצלחה לטיפול פוריות. בברכה, מרי Tere קסטרו גישות של autor:Mary Tere סיים ב- Nutriology עם התמחות Nutriology קליניים ומחקר. שכותרתו הפקולטה המקצוענית Autónoma דה צ'יוואווה nutriology ציון לשבח. Cedula מקצועי מספר: 5797964