תחשוב מספר גדול! עכשיו לבקש ממישהו אחר לעשות את אותו הדבר, להשוות את המספרים, מה קרה? אין ספק אחד גדול יותר השני עדיין. הדבר נכון גם כשמדובר העסק. לפעמים אנחנו חושבים על משקיעה רבות מסע שיווק או קידום בפרט, אבל לא מקבל את התוצאות הצפויות. הסיבה לכך היא הבינה בקלות אם אנחנו קודם להבין כי הכל תלוי השוואה לומר "טובה" היא שיש משהו "רע" לא יכול להגיד "ברור" אם לא היינו יודעים מה "כהה" לא יכול להגיד כמה הוא "גדול", אבל בהשוואה מול אחר "קטן". אז הנקודה היא לדעת נגד אשר אנו משווים את הרעיונות שלנו, אבל כמעט אף פעם לא נגד אחד, ממש אנחנו תמיד אחד 3 אוניברסיטאות השוואה להתקיים. כשהם שואלים אותנו לחשוב על מספר גדול, לבד, אנחנו לוקחים בחשבון הניסיון שלנו, אשר עבורנו פירושו "גדול" ואז, אם אנחנו מדברים על ההבדלים הקיימים בין המקום הראשון והשני במרוץ 100 מטר, אפשר לומר כי "3" שניות הבדל גדול, אז, 3 הוא מספר גדול, כמו 1.000 או 5 מיליון דולר, רק תלוי בהקשר. זהו היקום הראשון של השוואה: "אנחנו", אחד שבו אנחנו לבד עם רקע וניסיון שלנו, כאן אנו עוסקים להתגבר על הישגי העבר שלנו, לשפר את הזמנים שלנו, לעשות יותר, להרוויח יותר כסף מאשר לפני, לא משנה מה אחרים עושים. כשאנחנו שואלים מישהו אחר על מספר גדול, השווינו את היקום השני, "את התחרות," אם אנחנו חושבים 1000 והאדם אומר שאל 1,000,000 מיד את גודל המספרים שלנו, אנו משווים כעת עם היקום אחד לשני.

לכן, אם החברה שלנו הרוויח $ $ 1.000 בתקופה הקודמת ולהרוויח 1.300 $ הפעם, אני אהיה מאושר אם אני אשים את עצמי היקום הראשון, אבל אם התחרות זוכה $ 2500 ושמתי את עצמי השני, אז התוצאה שלי לא צפוי, וזה לא אומר שזה רע, רק יכול להיות יותר טוב. עכשיו, אני לא זז לעולם השלישי לפני להבין מה הרעיון המרכזי של ידיעה שתי הקודמות, היא פשוטה, אם המשימה שלי היא ליצור תחזית המכירות יש שיטות מתמטיות רבים המאפשרים לי לדעת כי הסטטיסטיקה צפוי הביקוש אבל אם הכוונה שלי היא לגדול, שיטות אלה רק לתת לי את התבנית, ו "כמה אני רוצה לגדול?" אני אצטרך לבנות לי ששם היקומים אני ליצור פרוייקט מהיקום הראשון, מן השני או השלישי? היקום השלישי הוא קצת יותר מורכב, ולעתים קרובות את האילוצים העיקריים כדי להשיג את עצמנו. תן לי לספר לך סיפור קטן שיעזור לי יותר להסביר את היקום. לאחר במחנה בתחרות בעיניים עצומות, עמיתים מספר ונאלצתי לקבל הצוות שלנו היה כמעט 500 מטרים על ידי ברור שרצפתה היה סלעי מאוד. ראשית על לנצח את התחרות. היה לנו "זמזום" כדי לעזור. בתחילת התחרות הנחתי שכולם היו רצים, אז התחלתי ללכת בצעדים ארוכים ומהיר אך זהיר, כמעט בריצה קלה כמה שיותר מהר, אבל מנסה לא ליפול. זמן קצר לאחר מכן החל אחד שומר על המסלול צעק "לא לרוץ", מה שגרם לי לחשוב שכל אחד היה פועל ביעילות ובאופן ברור, הייתי צריך לרוץ כדי לא להיות האחרון.

מגיעים עם המחשב שלי תוריד את כיסוי העיניים הופתעתי מאוד, לבכות זה היה בשבילי, לא בשביל אחרים, במקום להאט היה מהיר יותר וכמובן באתי מוקדם הרבה יותר מאשר כל אחד אחר. היקום הראשון היה תמיד שם, אני צריך קודם כל על המהירות הממוצעת שלי ללכת אם אני רוצה לנצח. היקום second נעלם בראשית עם הלהקה, לא יכול לראות את אחרים, אז אני מלא הדמיון שלי כששמעתי את לבכות חשבתי שזה לתחרות שלי, לא בשבילי. זה הוביל אותי להיות בעולם השלישי, דבר שלא עשה את היקום atándome הראשון או השני, אני פשוט לא סיכנו שבירת רגל לא חושב שזה היה הפסד. אם איכשהו ראינו תחרות שלי המשיך ביקום השני היה לסיים את התמונה. העולם השלישי הולך מעבר למה שהושג על ידינו, או מישהו אחר כדי להתגבר על הראשון, הניסיון שלנו, אלא גם להתגבר על מה שנעשה על ידי אחרים, אנחנו חייבים להיות יצירתיים, חדשניים ולקחת סיכונים במיוחד אם אנחנו לתוך זה, אבל בהחלט שווה את התוצאות. חבייר סלזר לודוויג כתובת Turriza דואל זו מוגנת מדואר זבל. אתה צריך לאפשר Javascript בכדי לצפות בה