הרפס וגינלי נגרמת על ידי וירוס הרפס סימפלקס II, אשר אין שום תרופה. אין זה אומר כי בכל נסיבות שהן לא יכול להיות חיים בריאים ומלאים (כולל לחיים בריאים מינית) לאנשים שחיים עם הרפס וגינאלי. עם גילוי antivirals (acyclovir, Famvir, הרפס) הרפס, כמו משאבי טבע טוב כמו רבים, עכשיו זה אפשרי לשלוט הנגיף. הסימפטומים של הרפס וגינאלי הם בדיוק כמו כל צורה אחרת של הרפס גניטלי, אך יצוין כי תסמינים אלה להשתנות בהרבה מאדם לאדם. נשים רבות לחוות משבר כואב תחילה ולאחר מכן לא התפרצות נוספת. נשים אחרות יש יותר מ-10 התפרצויות של הרפס וגינאלי לשנה, בעוד הרוב המכריע של אותם אנשים עם הרפס בנרתיק חוויית בין 2-5 נצרי לשנה. מספר התפרצויות ייתכן יכול להיקבע על ידי מתח, סגנון חיים, מערכת החיסון וגורמים דומים אחרים.

הרפס וגינלי בדרך כלל יתחיל עם תחושה של עקצוץ או גירוד או מסביב לאזור בו התפרצות בפוטנציה. סימפטומים דומים נגד שפעת, כגון כאבי גוף, כאבי שרירים ו / או כאבי ראש יכולים להיות מלווים גם סימנים ראשוניים אלה. . זה כאן, במהלך הסימפטומים הראשונים, חשוב להתחיל להיות מטופלים עם תרופות אנטי-ויראלי, תרופות טבעיות. כל אחד מהם יכול לסייע במניעת פופ בכלל או להקטין את משך וחומרת הפרק.

ויטמין C ואבץ עשוי להיות מועיל מאוד בתקופה זו. אתה צריך גם לדבר עם הרופא שלך לגבי הרפס, בין אם לשימוש יומיומי או לתקופה קצרה של זמן. מחקרים הראו כי נשים ההשתלטות על הרפס וגינאלי שלך דרך טיפול פעיל מאז תחילת הזיהום, לעיתים קרובות להחזיר מהר יותר למצב יציב ומאוזן פסיכולוגי לגבי התנאי. אם אתה מצא שימושי עצות אלה, ניתן למצוא עוד רבים ולהתחיל במהירות לעשות שינוי אמיתי בחיים שלך עושה. קח כמה דקות כדי לראות טיפול מתקדמות כדי לסיים את ההרפס (זוסטר, שפתון, באיברי המין או מה בכלל)-.