העולה. . אנחנו הולכים להתחיל במאמר זה על-ידי הגדרת שתי מילים. הגירה: היא עזיבתו של אנשים במדינה או המולדת שלך להקים מגוריהם באחרת. עולים: הוא האדם מגיע במדינה זרה להתיישב.

עוסקת שתי המילים האלה, שאנחנו הולכים לפתח מאמר זה, מה שאנו חייבים לזכור את זה דרך ההיסטוריה של ימי קדם כבר האנושות שבוצעו הגירה, לפעמים לחפש האדמות הטוב ביותר לייצר את האוכל שלהם או מסיבות של אבטחה, כדי להשיג את עצמאותה של קבוצות עילית או על-ידי הרשעה, הסיבה לא חשובהמה שחשוב הוא כי הם נאלצו לעזוב את האדמה ראתה אותם נולד, גם אנו יכולים להזכיר יציאת מצרים כאשר Moses שלם מעבדות ולשוב היה להגר אדמות ידוע במדבר מסיבה זו או אחרת. לענייננו, משה קניג הוא הכתובת בשבילך. אם אנחנו עומדים עכשיו נראה כי ב-20 השנים האחרונות להיות העולה אינה עניין של העבר, זה משהו אמיתי, כי הוא חי על בסיס יומי בכל פינות כדור הארץ, הסיבות הם מחליטים לנטוש את מולדתו האהובה לא שונות בהרבה מהקדמונים, היום הוא נודד להשיג חופש, בטיחות, לכבד זכויות האדם הבסיסיות ביותר, הזדמנויות, כבוד כלפי החיים, וכו '. הוא נודד עם המטרה של materialzar זה חלום, חלום של הרבה פעמים יש כבר הושחתו על ידי שליטים הרואים זאת דרכם של אנשים הנכונים ומי לא בקומונה עם הרעיונות שלו. אין לו מקום בארצות אלו. העברה זו הרבה פעמים מוביל התבוסה למשפחות, גורם התפוררות וסבל את כל חברי במיוחד הכי חסרי הגנה שלה חף מפשע של ההיסטוריה \"את הילדים. זה נזק פסיכולוגי על ידי התפוררות המשפחה מודגשת בעיקר על ידי ההפרדה ועל חוסר מגע פיזי כזה על הורים וילדים כי נשללה מהם.

העולה הוא אדם עם רגשות, סבלות, רעיונות וכל שבן אדם יש את היותו להבין, אתה נלחם למען העם העולה הוא אח (א), אב, אם, בן, בעל (sa) (א), נער, איש זקן, זה האירוע היחיד שיש אפליה של צבע, מין, גזע או דת. אבל זו עובדה המסמנת למשך שארית חייהם מי הולך. טפסים עבור חופשה המולדת שלהם הם שונים, כמו גם שונים כבישים לחצות כדי להגיע אל האדמה שבה הוא נועד ליצור. מי שרוצה לצאת אל המים של האוקיינוסים נקב המסוכן שבו הוא גדול הסיכון אובד כדי להשיג את המטרה, לאחרים יש לעבור מספר מדינות באופן לא חוקי בו יש גם הסיכון של כשל במעבר הגבול, לאחרים יש לחצות את המדבריות, מי שרוצה לעבור דרך שדה תנועה ממולכדים, רבים מגיעים כדי לפגוש את מטרתה העיקרית להגיע קרקע שחוקיםאחרים על מזלו הרע ושל משפחותיהם לגווע בדרך, אף אחד לא יודע על מותו. . זה עצוב, אבל יותר עצוב לדעת שזה המצב של אלפי, מיליוני אנשים ברחבי העולם, זה קורה כל יום. לאחר יד עם החיים, נתחיל קרב חדש, עכשיו צריך להילחם על מעמד חברתי הוא מחשיב אותם פושעים, מחלקה חברתית המאמינה כי הם באו כדי לפלוש להם להסיר את עבודתם, רווחים, הנכסים, עד מנהגיהם. . זה מאוד רחוק מהמציאות, הם צריכים קצת להבין את המציאות של מהגרים. אנשים בשר ודם כמוך או כמוני, כי כל מה שהם רוצים הוא בושש להגיע החלומות שלהם ב ינחת זר להם. מהגרים הנכנסים ארץ חדשה חיבוק לכל הזדמנות צצה לך ואת דבק אליו כדי להצליח, במקום לחיות בו או מי זה את מולדתו אפילו לפענח את ההזדמנויות כי החיים הציע להם, לא מנצלים אותם, אבל זה לא נוח להם כדי מהגר מי שלא מדבר בשפה שלך או אם הוא מבטא את הנאום, אבל עדיין להגיע ביציאה או מסוגל להתגבר על ארץ אשר הם מחשיבים את המולדת שלהם או פשוט לוקח אחד כל כך הרבה הזדמנויות הם לא נתפסו או לא ledieron חשיבות בשל הלאום שלהם. העולה הוא ספר שכתבתי עם האוסף של סיפורים משלו ועולים בשלבים שונים שחיו עבור מוגדר מארצות אחרות, רגעים קשים, החלטות פתאומית, לשתף עם אחרים, תמונה קטנה של בני משפחה שעזבו ממולדתם. . תודה עבור זמנך ואנחנו מקווים ליהנות מאמר זה. בקר.