אם אתה מנסה לאבד משקל כלי בסיסי הם תרגילים אירוביים (או תרגילי אירובי). איך זה עוזר? ובכן, אתם יודעים כי כדי לרזות שעליך לשרוף יותר קלוריות ממה שאתם צורכים. כך הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות הוא לשלב פעילות גופנית אירובית, תרגילי כוח, תזונה בריאה. כמו לעזרה אירובי לשרוף יותר קלוריות. קצב הלב מאיץ, לנשום קשה, הזעה, שריפת קלוריות. תרגילי אירובי יכול לשרוף קלוריות 150 ל 550 תלוי מה כל כך קשה לך להתאמן כמה שאתם שוקלים.

בנוסף, שריפת קלוריות עם תרגיל פירושו כי אין לך להפחית קלוריות רבות על פי הדיאטה שלך. לחץ כאן ישראל כץ ומצא עוד . אתה יכול לעשות אירובי כמעט כל יום בשבוע ללא הסיכון של overtraining או פציעה. אין אף אחד טוב יותר פעילות גופנית אירובית אחרת. הדבר החשוב הוא לעשות את זה על בסיס קבוע, כי הוא המפתח להפעיל כל תוכנית התרגיל, כך מעת לעת. אפילו חצי שעה של הליכה או לעיתון, הכל עוזר כאשר לא תשאיר את התרגיל. בפחות זמן ממה שאתה יכול לדמיין תפתחו את הרגל בריא, פעילות גופנית מסייעת לא רק כדי לרדת במשקל, אך אתה מלא אנרגיה וחיוניות, ויהיה צורך לעשות את זה כל יום.

כמה סיבולת לב-ריאה עליך? קשה לדעת בדיוק כמה סיבולת לב ריאה אתה צריך לרדת במשקל. אנשי מקצוע ומומחים ממליצים שעה אחת בינונית אינטנסיבי תרגיל במרבית ימי השבוע. כמה קלוריות אתם צורכים, תרגיל מה כל כך קשה לך את חילוף החומרים, גיל, מין; המצב הפיזי הנוכחי לך, את אחוזי שומן ומשקל, תוכנית פעילות גופנית גורמים מסוימים להשפיע ברגע תצטרך להתאמן aerbobico. כמה טיפים אם אתה רק מתחיל על התרגיל מתחיל עם 3 או 4 ימים של פעילות גופנית אתה מעדיף בקצב שאתה יכול להתמודד. מוסיף הזמן בהדרגה עד שתגיע 40 או 60 דקות תרגול רציף. כי אתה מקבל מצב פיזי גבוה יותר, לאתגר את עצמך ללא הרף, הן כדי לנצח התנגדות כדי לשרוף יותר קלוריות. לדוגמה, אדם של 70 קילוגרמים אשר טפול במשך חצי שעה לשרוף קלוריות אלה: אירובי (שלב) 340 קלוריות קבוע האופניים: 240 קלוריות שחייה: 270 קלוריות הליכה: ריצה קק ל 170: 270 קק ל כפי שאתה יכול לראות, כל פעילות גופנית אירובית שורפת כמות משמעותית של קלוריות, המשתנות על פי גורמים שראינו קודם. סיכום? מגישה סיבולת לב ריאה, והרבה. אבל זה יעיל ביותר בשילוב עם תרגילי עוצמה ועל תזונה בריאה. יש אלטרנטיבה בריאה ובטוחה באמצעות המדע של התזונה שלך להעדיף ולהתחיל להשיג את השינויים הרצויים לך בגוף שלך, על בסיס קבוע. אם אתם רוצים לדעת עוד לחצו כאן paraa כעת…