תוספי פופולרי בסופרמרקטים לרזות לעיתים קרובות הן בצורה של תה. תמיד רשת חנויות למכור תה להרזיה, דיאטה תה אבל הם ממש אותו הדבר. הם עשויים להופיע יעיל, אבל אתה לא יכול לראות שהנזק באמת גורמת. אחת ההשפעות של שתיית תה מרזה היא לעיתים קרובות תנועת המעיים. זה נותן לאנשים את התחושה שמנקה את הגוף. זה יכול להסיר את הרעלים מהגוף שלך, אבל זה לא בדיוק הדבר היחיד שהופך את התה להרזיה בגוף. תה הרזיה מכיל צמחי מרפא המהווים משלשל טבעי. זה כולל אלוורה, סאן, שורש ריבס, cascara פמיליה, עוזרר, שמן קיק.

מוצרים אלה הם נגזר צמחים, נהגה מאז ימי קדם בשל כוחה לטיפול בעצירות, זירוז תנועת המעיים. מעטפת, שמן קיק, סנה הם חומרים מזוהים משלשל זמינים מסחרית, מוסדרים גם כמו סמים. מחקרים מדעיים מראים כי שלשולים המושרה על ידי חומר משלשל אינו מאפשר לגוף לספוג את הכמויות הדרושות של הקלוריות הדרושות עבור העסק שלך. הסיבה לכך היא כי חומרים משלשלים אינם פועלים במעי הדק שבו רוב הקלוריות נספגים. אבל עובד במעי הגס. אם תהליך זה הוא עבור פרקי זמן ארוכים מאוד זה יכול להשפיע על ספיגת סה כ שומנים בגוף. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל הרמטכ"ל. זה יכול להוביל קבועים עד שלשול מדמם וירידה במשקל. ניצול לרעה של חומר משלשל היא פרקטיקה נפוצה בקרב אותם אנשים אשר סובלים מבולימיה, של אנורקסיה.

בעוד תמיד יכול להיות מובטחת ירידה במשקל עם חומר משלשל, זה יכול גם לגרום נזק בלתי הפיך מערכת העיכול היחלשות ואת ריכוך של העצמות, מצב המכונה osteomalacia. אנשים לצרוך תה עבור אובדן משקל עשוי למעשה מוצר כמו כי הם פחות אגרסיבי, אני אוהב אותם יותר מאשר חומרים משלשלים אחרים שניתן למכור במרכולים. אנשים עם הפרעות אכילה בולימיה או אנורקסיה, לצרוך התה להרזיה כי הם מהירים אפקט ולייצר חומרים צואה מימית ועקביות רופף. גם לנשים עשויים להיות רגישים יותר להשפעות של תה לירידה במשקל. אמנם לא ידוע כי הם יכולים להפריע ישירות המחזור החודשי או פוריות, הם עליך להיות זהיר מאוד אם הם לוקחים אלה תה לרזות מהר. וגם זה כי נשים הרות לצרוך זה סוג של חומר משלשל. נודיסטים אותם אניני הטעם ולא ליידע את השימוש של סאן ושל אחרים מוצרי צמחים עם תכונות משלשל לנשים בהריון או לנשים מנסים להרות. אכפת צריך להיות במרכולים עם תוויות של תה עבור אובדן משקל היום שפרסום זה יכול להיות מטעה למדי. לדוגמה, בדרך כלל מכונה מוצרים אלה עם האיכות של חומר משלשל טבעי המנקה של המילים המעי ושימוש לא ספציפיים כמו משלשל. אפילו כמה להשתמש במונח עם מעט קלוריות על התווית שלהם. אכן מוצרים אלה בעיקרו של דבר אינו מכיל קלוריות או מזון, אלא אם כן אתה להוסיף סוכר כמובן. ההשפעות המזיקות של העסקת משלשל הרשע בצורה של תה לרזות בדרך כלל מתרחשים כאשר הם משמשים או מומלצים במשך זמן רב. אלה עשויים לכלול בחילות, התכווצויות ב, הקאות, שלשולים, התעלפות, דימום רקטלי, הפרעה המעיים והבטן התייבשות של אלקטרוליטים, כמו גם נגעים או אפילו גרוע יותר, מוות. כמו כן דווח כי שימוש עודף במשלשלים מעוררת גורם עצירות, כאבי ראש קשים לתקופות ארוכות (עד עשרות שנים) מאז המעי הגס מאבדת את תפקידה. בסופו של דבר זה יכול להוביל ניתוח להסיר חלק המעי הגס לתקן את זה. על לרדת במשקל באופן טבעי, בקר באתר האינטרנט עוד מאמרים בנושא במשקל בביקור ספרדי.