משבר הנפט נוטים לחזור. בסוף שנות השבעים של המאה העשרים באמריקה לתת המשבר הבא הלידה הנפט. רק הלך בקנה מידה מלא חברה צבאית בווייטנאם, כמו גם האינטרסים של אמריקה מוגן ביבשת אחרת. ה כדי לקבל עוד מידע. כתוצאה מכך, משבר הנפט של יצרני תעשיית הרכב האמריקנית איבדו שלושים אחוז של השוק. בדיוק בנקודה זו היתה הסיסמה – תמיכה היצרנים המקומיים שאינם עזר לזכות בחזרה שלושים אחוז של השוק האחורי. אבל האמריקנים הם אנשים פשוטים, שכן היפנים שיחקו שלושים אחוז מהשוק, כך שאתה צריך להסתכל שהם עושים שם זה לשדוד אותנו מהשוק. היו גם מכס על יבוא מוגבר ברכב, אבל לא, עדיין את שכר הדירה בשוק היפני.

עכשיו זוכרים את הסיסמה שלנו קדימה באמצע שנות התשעים, תמיכה היצרנים המקומיים. המצב הוא תיקו זהה. מי מכן ניתן לראות בקריאת ההיסטוריה של המשבר העולמי הציע את הרעיון, האמריקאים גם ryabyat בשנות השבעים נתקלו בבעיה זו, העלה מסי היבוא. נעשה כל כך טוב, ואנחנו גם, בצלמו ובדמותו; להעלות מיסים. התוצאה היא עדיין לאדה תועלת.

כמובן, היסטוריה מחקר מעמיק שאין לנו אחד. אבל האמריקנים הפכו לנתח ביסודיות את כל התכונות של הייצור של מכוניות יפניות. והם מצאו את המערכת ניהול האיכות. בקרת איכות Toyotovskaya המערכת פועלת היטב, אבל מה עם האידיאולוגיה של פורד טיילור, ממנו לא יכול לברוח זה – זה כמו בברית המועצות למתוח ביקורת על לנין ומרקס. כך האמריקאים עושים את השלבים הבאים, שהם מכנים את מערכת בקרת האיכות היפנית – "ייצור רזה" ואחר כך ללכת בדרך הזאת. הם מציגים מערכת של ייצור רזה במפעלים שלה, בלי לשבור פורד שלך המודל, ומה טוב יותר להתיישב, כי ולנצח. כמובן, התוצאה הסופית היא מערכת היברידית חדשה שבה לא אוהב, אבל שם לא יושמה. אבל בסופו של דבר הם עדיין הצליחו ללחוץ על היפני הקטן, לאחר שיחק בחזרה עשרה אחוזים מהשוק. וגם האמריקאים החלו לתמוך ביצרנים מקומיים, אל תהססו לקנות מכוניות אמריקאיות. ומה היתרונות של ייצור רזה מה זה, מה זה העקרונות. מאז לשאול מישהו שלא לצחוק. ראשי, את השורה הראשונה של ייצור רזה – הוא מקבל את הערך המרבי של המוצר לצרכן בכל שלב של הייצור, כלומר, בכל שלב הייצור של המאבק על איכות ושיפור איכות. וזה ישנם חידושים מסוימים, או על איכות צריך להילחם רק בתהליך המכירה? יתר על כן, העיקרון השני של ייצור רזה – מודעות כל עובד בעבודה, מה הערך שהוא מייצר, מודעות לערך של עבודתו על המקום הזה, לדעת את התוצאה של העבודה האחרון שלו. זה כל העקרונות הבסיסיים של ייצור רזה שנועדו לשפר את איכות, לא לפי הסטנדרטים של ISO וכן הלאה, אשר כרוך גם לשפר את איכות הייצור על ידי שיפור התנאים של הייצור עצמם. באותו המקום הראשון יש צוות שמבין מה היא עושה, איך זה עובד, ומה הוא צריך להגיע. האמריקנים עושים את הדבר הנכון, הם לא לשבור לחלוטין את הערכים שלנו, לקחת את הטוב ביותר שאנו יכולים לקחת וליישם בתוך משלהם ולהשתמש, בגלל זה התוצר של אמריקה היא במקום הראשון בעולם, המערכת הפיננסית של ארה"ב מכתיבה את התנאים ברחבי העולם. מידע עבור מחשבה ניתנת מינויים חדשים.