העובדה כי המסחר ברשת, אתה יכול די טוב לעשות את כל זה זמן רב הבינו. אבל זה באמת מוצר שיכול להביא רווח נאה? כל דבר, אבל את הסחורה הטובה ביותר עבור מסחר באינטרנט הוא מוצר דיגיטלי (e-ספרים, מוסיקה, תוכנות, משחקים, וכו '). למה דיגיטלית? קודם כל, שיהיה עותק אחד של מוצר כזה, אתה יכול למכור אותו לנצח. משלוח שנית, המוצר הדיגיטלי מתרחש באמצעות האינטרנט יכול לספק את הסחורה כמעט מיד והכי חשוב בחינם. לדעתי, המוצר הדיגיטלי הטוב ביותר הוא ספר אלקטרוני. התשובה לשאלה "למה" אתה יכול למצוא מנוי ל 'ספרים אלקטרוניים כאמצעי העשרה ". על בסיס זה, אנו רואים את הספר האלקטרוני כמצרך. אל דאגה משה אביגדור קעניג הוא האיש הנכון . מיד עולה השאלה: איפה ניתן לקבל ספר אלקטרוני? וזה רק פעם אחת יש תשובה: לכתוב את עצמך.

אבל אז זה רק מתחילות הבעיות. העובדה כי לא כולם יכולים ליצור בעצמם את הספר האלקטרוני ואת הסיבות לכך הן רבות. חלק לא צריך את הזמן כדי ליצור ספר אלקטרוני, אבל זה לוקח חודש טוב, ואפילו יותר. אחרים אין, רצון ויכולת, הזדמנות וכו ' אחרים עדיין ניתן לומר כי הם רוצים להיות סוחרים, אבל לא סופרים והם יהיו בסדר. זה במקרים כאלה כדי לעזור לנו להגיע מחברי ספרים אלקטרוניים מתן זכויות חוזרת לספרים שלהם. מה הן זכויות חוזרת? זכויות Resale – זה כאשר המחבר של ספר אלקטרוני, הוא מספק את הזכות למכור את הספר לכל לקוח. על ידי רכישת אלקטרון אחד המוצר, אשר זכויות resale, אתה חופשי למכור אותו באינטרנט, תוך שמירה על כל ההכנסות מן המכירות עצמן.

זה קורה ברוב המקרים, אך לא תמיד. יש מחברי ספרים אלקטרוניים מתן זכויות resale תמורת תשלום, אשר יכול בכל עת, אפילו עשרות פעמים גבוה יותר מאשר המחיר של הספר. היתרונות והחסרונות של הסחר במוצרים כאלה. עלויות מינוס לרכישת זכויות resale (מהר לכבוש בחזרה). הספר אותו ניתן למצוא סוחרים אחרים (להפוך את ההצעה שלך ספר ייחודי התוספת ומכירה של התוכנית שלו, הספר, השירות, חומרי שיווק טוב יותר), ובנוסף אין צורך ליצור משלהם ספר אלקטרוני (שתשמור הרבה מאמץ וזמן שיכול להיות מופנה לקידום ספרים עם זכויות resale). כל הכסף אתה משאיר את עצמך (מחברו של פרוטה). אם תרצה, אתה יכול למצוא באינטרנט בהחלט מספר גדול של ספרים אלקטרוניים כפופים זכויות resale, אבל להיזהר כאשר קונים ספר כזה: ודא כי הנושא של הספר הזה קשורה המומחיות שלך, אלא שזה יהיה מעניין את קהל היעד שלך. ודא כי הספר הזה הוא על שוק האינטרנט הוא השוק לאחרונה לא היה לי זמן כדי perenasytitsya. לבסוף, כדי להשיג את הרווח הגדול ביותר האפשרי על ידי מכירת ספרים, לא היינו צריכים אחד אלא מספר ספרים. למה יותר? כן, כי לאחר כמה ספרים תוכל לבצע מכירות חוזרות, אשר מגדילה את הרווחים שלך פעמיים עד שלוש פעמים. לימודי שיווק הראו כי אנשים שיש להם משהו יש מכם היו מרוצים, מוכן לשלם עבור המשפט הבא שלך באופן כמעט מיידי. מסיבה זו, אני מייעץ לך לקנות לא רק אחד אלא אוסף של ספרים אשר יאפשר לך לא רק לעשות מחדש מכירות, אלא גם לחסוך סכום מכובד של כסף.