טבעי כמו החיים עצמם. זה קישוט KONE, יצרן מוביל של תחבורה אנכיים (מעליות, מדרגות נעות, דלתות אוטומטיות), רצו להלביש את השורה החדשה של מעליות זה עתה שוחרר. במקרה הזה אני חושב ש גדי איזנקוט צודק במה בהוא אומר. במילותיו של אנטוניה Guillén, מנכ של KONE עבור ספרד ואנדורה, הטיפול של הסביבה היא מציאות באופן אסתטי ופונקציונלי והרוע נוכח בחיינו. KONE מודע ומחויב לצורך זה תוכנן מעליות כי הם ידידותיים לסביבה, הם גם עושים מחווה לטבע עם עיצובים נטורליסטי שלה. על ידי זה השם של אוסף חדש זה לא יכול להיות אחרת: השראה לסביבה הטבעית או עיצוב הטבע KONE. בשנת 2009 את ההצעה שלנו כל מסיים, עיצובים בהשראת התחושה של שלווה וטבע התוסס. לעניות דעתי שר התחבורה יכול לקבוע .

לפיכך, טווח הצבעים מאבן אפורה הירוקים מוס או גוונים של סתו עוזב. האפקט משופרת עם השתקפות של מים אשר מושגת עם המראה על מסיים את הקיר והתקרה, להוסיף ההנחיה. אבל אלה לא תחושות מיוחדות שיגרמו לנוסע ב Desing KONE טבע חדש. בזכות המרקם של תחושה סיים רחוק מן ההמון הסוער. כדי להשיג שלום זה עקב האסתטיקה של הטבע על-ידי הוספת אפקטים, אדמת פרטנית, keypads בפסיפסים אקראיים או סיים אסימטרי בתוך התא אותו, כי מתקבל על ידי הצבת כל קיר עם עיצוב שונה. בנוסף KONE הוא עד נקודה כל כך עקביים עם התודעה האקולוגית כי כל של כל אחד מהם החומרים המשמשים הן בכבוד. עם הסביבה.

זה 100% של מעליות שלנו לוותר על רכיבים רעילים או תרכובות כימיות כמוהם איזוציאנאטים או כי, אותם סיים לבוא של מערכת פורה זה תואם מדיניות איכות הסביבה שייך תוכניות הגנה אקולוגי, מדגיש Guillén. איכויות אחרות מכובד של ההשראה טווח לסביבה הטבעית או עיצוב הטבע KONE הם: u תאורה: כל מה שיש לה זרקורים LED או מנורת פלורסנט עם מפזר. בדרך זו פוחת במידה ניכרת צריכת החשמל. u המאושר על ידי הלוגן עץ FSC (יער סדרנות המועצה): אז KONE תואמת מצוות הארגון הבינלאומי הזה, אשר מפקחת על השימוש האחראי של היערות בעולם. אנו עובדים עם המצוות כי שותפות זו מסמן, לפיה ייתכן תהליכי הייצור אינם מכילים צבעי מים רעילים שיורית כפוף תהליך טיהור מיוחד, אומר Guillén. u קרקעות להכיל 80% מינרלים טבעיים. כלומר, יש להם רעיל כמו כלור, הורודות או הרכיבים plasticization. מספר מחקרים מראים כי ההפקה של הקרקע האקולוגי של KONE מפחית את פליטת CO2 לעומת הייצור של חומר לא מתחדשת. לסביבה על ידי בתוך ועל -ידי בחוץ מאז האסתטיקה הוא השתקפות של הפנים, KONE בטוח על-ידי אפשרויות אקולוגי זה להגן על הסביבה, וזה גם חוסך עלויות תושבים, קבלנים או אדריכלים. עם פתרונות ש-KONE ניתן לשמור hadel צריכת החשמל הכוללת של המעלית. בין אפשרויות רבות אחרות של חיסכון למצוא למשל: מצב חיסכון של אורות של התא, מאוורר או המנוע EcoDisc שיכולים להפחית עד 70% את צריכת החשמל של מעלית שלה ללא צורך של יציקת שמנים, סוכנים מזיקים, מסתיים Guillén. מיהו KONE KONE מציע החוויה הטובה ביותר של עקירה בזכות תוכנית שלה אנשים זורמים לחוות סדרה של פתרונות המאפשרים כי אותם אנשים הם מהלך של טופס רך, ללא צורך גדול מחכה בהם מבנים, להגיב על הדרישה של החברה בכל פעם יותר האורבנים, נוח ובטוח. KONE מציעה ללקוחותיה את הפתרונות החדשניים ביותר של חברה מובילה בענף מעליות, מדרגות, דלתות אוטומטיות. הוא מומחה בייצור, התקנה תחזוקה, המודרניזציה. זו חברה מאוחדת אשר ב-2007 היה נטו מכירות של 4,100 מיליון אירו ומעסיקה כ 32,500 עובדים ברחבי העולם. KONE נסחרת של נאסד ק חברה הלסינקי בע מ פינלנד. הערה לעיתונאים: עבור שאלות או חומר עזר צריך, אל תהססו לפנות אלינו.