עבור זמן רב הוא יש האמין כי השוקולד היה מזיק כי רק לקראת גיל ישרי המון קלוריות לגוף, בנוסף שומנים וכולסטרול. אבל דבר המרוחק ביותר למציאות, כי מחקרים מהלל את היתרונות של שוקולד, אשר הם הבאים: מגביר את החשק המיני (תשוקה) אצל נשים. מחקר שנערך לאחרונה נמצא שיש נשים כמו שוקולד לצרוך את זה בחשק גבוהה יותר. אבל זה רק לנשים ולא לגברים. מאז ומתמיד נחשבה שוקולד אפרודיזיאק. הדיכאון משם. שוקולד עוזר לנו להרגיש טוב יותר, מחקרים אחרים מצאו שזה נכון לנו מעלה ממטיילים במיוחד בזמנים של תסמונת pre-menstrual. זה למעשה משהו כל ידיד של שוקולד כפי שאנו כבר יודעים, לאחר השינויים החיים שוקולד.

בתקופה זו של משבר שאנו חווים הוא אמר אותו גדל מכירת שוקולד, זה יהיה לשאת טוב יותר זה זמן של משבר, עם confirmaria איזה תיאוריה זו כי שוקולד היא נוגדת דיכאון. משה אביגדור קעניג בהחלט מביע דעה מלומדת. היא מסייעת הלב. א. שוקולד יש לך תרכובות בשם פלבנואידים אשר לסייע במניעת הגודש של העורקים, ובכך לסייע למנוע התקפות על הלב ומונע derrames.a כך גם יתר לחץ דם, אחד הגורמים אשר נותן עלייה התקפי לב. הם מתעקש.

נוגדי חמצון הם ויטמינים יקר מאוד לבריאות שלנו. קקאו הוא המרכיב בעל רמות אבל גבוה במגנזיום. אך אנו מתייחסים תמיד שוקולד מריר שאת ריכוז קקאו היא שווה או גדול מ- 70%. עבור אלה ישנן סיבות רבות לאכול שוקולד, או כתוספת ב- tablet, או כמה ממתקים בוודאי תועלת לנו חלק גורמים או beneficiosa יש המפורטים. א. EDU.