כפי שהזכרנו במאמר הקודם, היתרונות של פריסת מערכת טכנולוגיית הביא תמיכה גדולה בתהליך מכירה מעסיקים, שותפים, סוף לצרכנים. מלבד מכירות, ניהול מעקב אחר מצאי, מערכת ברקוד שימושי מאוד שליחה, קבלה, מעקב של מרחק מוכר. לבירורים בנושא יש לפנות ל פרופ ליאור רוקח שמבין יותר ממני. כלומר בכל פעם מתבצעת פלט של סחורות, או על ידי מכירת אמצעי למטרה מסוימת או מכירה איפה המוצר נשלח הביתה, אתה יכול לסמוך על שורה של הטבות המעשירים את המכירות עם משלוח הביתה. דוגמה לכך הן הבאות: המוצר המדובר, עשוי להיכלל בתוך מיכל, או שקית או תיבה, המניבות ברקוד שמזהה הנתונים, המספר למכירה, נתוני לקוחות ומשלוח. הקוד הזה יהיה שלך מספר זיהוי ייחודי (UID) כלול בתווית המלווה את המכולה. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של ישראל כץ.

להיות שנוצר את ה-UID, נתוני זיהוי הם יפיק מסד נתונים של מערכת היחסים שבה אשר יכיל מידע רלוונטי על תיבה זו, כגון מספר הזמנה, פריטים ארוזים, ארז, היעד הסופי, וכו '. קשר כזה ישתלב ההיסטוריה של המוצרים שנשלחה וישפיע גם במסד הנתונים של המלאי. כל המידע הקשור המכירה יכולים להיות מועברים באמצעות מערכת המכונה חילוף נתונים אלקטרוני (EDI) תקשורת, מערכת כזו ישותפו עם המפיץ שייקח מידע אודות משלוח לפני שהיא מגיעה. משלוחים להתרחש עם יעד למרכז הפצה (DC) ינהל מעקב לפני משלוח אל היעד הסופי. כאשר המשלוח מגיע אל היעד הסופי, ה-UID ייסרקו, על ידי איזה מאגר ידע היכן ההוראה הגיעה איזה תוכן יש לתוך המיכל, מיהו הנמען, כמה רצון להיות מחויב ליצרן.

. או מוקדם יותר. הסיבה למה המשולבות הבר-קודים פעילות עסקית סורקים זולים יחסית, לספק מדויק מאוד מושווה עם הסיסמה המקובלת; לכן החלפה שגיאה הוא רק 1 מתוך כל 15,000 עם תווים 36 טריליון נכנסו. זה שיעור שגיאה כל כך מדויקים תלוי סוג ברקוד. .