כל מי שמכיר אותי יודע כי אזור מסעדת מזון מהיר האהוב של אפרוח-fil-A. מלבד העובדה של עוף שלו טובה במיוחד, אתה תמיד יכול לקבל תה מתוק, יש לי סיבה מסחרי יקר לאכול שם? כי הוא לשמש כשירות ללקוח מדהים. ואת אלה שעורים משמש לא רק במרכז הקרוב ביותר שלי. אך, בכל עיר, בכל עיר, בכל פעם הייתי אפרוח-fil-A, מה יש לי תחושה כי הוא יקר יותר לקוחות. עכשיו בטח תהית מה ניתן ללמוד מתוך העסק שלך, על פי מסעדת מזון מהיר.

בקיצור, הרבה. רק בגלל העסק שלך הוא שונה לא אומר שאתה לא יכול לקחת עוד רעיונות טכניקות או ולהפוך אותם החלים על מה לעשות. אז אני אתגר לך להיות פתוח מה ניתן ללמוד על פי עוף. הם ממוקדים. חומוס-fil-A יודע כי ניסיונו עושה עוף טוב. לא לנסוע עד החלון שלך עם אפשרויות כגון בשר בקר, חזיר או דגים. ההתמקדות שלו נותר על מה שהם יודעים. אין הבטחות ריקות הטובים ביותר בשר של העיר או של יצירה טעימה מזרחי, עוף בלבד.

אנחנו חייבים לעשות את אותו הדבר עבור לקוחותינו. אני לא מתיימר יש ניסיון אנחנו לא יכולים להסכים. לעיתים טוב להריח לנו. אם אתה מבטיח משהו כי הוא מסוגל לא רק לספק לעסק שלך, ייתכן שאין לך לקוח. הם נותנים לי מה שאני רוצה. הרוטב של אהבה (רוטב נאגטס) פולינזיה שלי אבות צרפתית. חומוס-fil-A מעולם לא לי תוספת תשלום, אך לא עבור נאגטס שלהם. הם שמחים לתת לי מה שאני רוצה. פעמים רבות לחייב לקוחות שלנו כל חיובים אלה נוסף אם הם רוצים משהו לא הנורמה? כאשר הלקוח שלך רעב למשהו אחר? הם מקלים להם לאכול. שקר. לענייננו, רמי לוי הוא הכתובת בשבילך. לעתים קרובות משתוקקים עוף בימי ראשון אחר הצהריים, אבל עצלן אפרוח-fil-A אינו פתוח לעסקים עקב נקה הערכים והאמונות של החברה. הם בוחרים בימי ראשון כמו יום של מנוחה. הם פתוחים לעולם, ללא יוצא מן הכלל, ובהתאם תוכניתו של עסקים מאשר אי פעם בעבר. לעתים קרובות אנו לרמות הלקוחות שלנו על ידי לא לשבור את העבודה שלנו. מדי עבודה יכול שיעור יכולת הריכוז, עננים שלנו תשומת הלב שלנו, ולהשאיר טעם מר בפה. כמה אנחנו הולכים כדי לסייע ללקוחות אם הם שרפו? הם לאמן את העובדים שלהם. באחד אפרוח-fil-ביקור, שומע דברים כמו: "זהו תענוג שלי לשרת אותך". "פור טובה". "תודה". "אני מקווה לראות בחלון." האווירה כולל מחייך צחוק, עובדים מאושרים נראה לאהוב את עבודתם. ואין לי ספק כי האושר שלך מבוססת על אהבה של עוף? כי אתה הוכשרו עבור הערך של הלקוח. אם אתה רוצה Excel כמו עסק, השכרת כותרת מאמינים כי הלקוח כותב המשכורת שלך. הגדר ציפיות עם העובדים ועם צוות שירות לקוחות יוצא דופן הצפוי, אינו אופציונלי. הוסף את הלקוח כחלק חשוב הכיוון של העובד. ולהוביל והכי חשוב על ידי דוגמה. S. קתי Truett, החליט לעשות דברים בדרך שלו על-ידי הטיפול של לקוחות ועובדים על-ידי שכירת מפעילי ומנהלי כי אתה מאמין בפילוסופיה שלו. עד כה, אפרוח-fil-A, ייסד לחברה יותר מ 1 מיליארד מכירות שנתי. אני ממליץ לך לבקר באחד אפרוח-fil-A כאשר מגיעה ההזדמנות. אני אמשיך מביקורי לשבוע כריתת אמונתי שירות ללקוח (כדי לקבל כריך עוף, לא חמוצים עם תה מתוק גדול!). נ תבחין שני מאמרים של word של הלקוח, הלקוח רישיות. ניצול של המילה הוא רק דרך אחת כי אנו זוכרים רלבנטיות גדולה ללקוחות עסקיים שלנו. אחרי הכל, בלעדיהם, אנחנו לא היינו בעסק הזה. כוחות הולי הוא נלהב השירות שלה בתפקיד הנסיכה של הלקוח לפיתוח קבוצה של קווין Eikenberry. היא גם עורכת Libera את הפוטנציאל שלך, עלון אלקטרוני המוקדשת לסיוע מנהיגים, אנשי מקצוע וארגונים כדי להגיע מלוא הפוטנציאל שלהם. כדי ללמוד עוד אודות פרסום פוטנציאלי שלהם או מנוי ללכת