אין זה מוזר לראות והאמהות שלנו-החברה הנוכחי נותן הבקבוק שלו בנה התינוק כמעט כאשר הוא מונח על העגלה שלו לבד, חסרת אונים, פשוט כי פטמה קר כמו חיבה ואת זה כמעט בלתי אפשרי לא שאלה את סיבת השינוי ביחסים בין אמהות וילדים. כנראה אנחנו חיים בעידן שבו אין לנו מספיק זמן לעשות כלום, אפילו לא כדי לטפל, לחנך את ילדיהם כי החלטנו יש. אנחנו נוטים להכחיש הטבע אחד ההיבטים המדהימים ביותר מעולה המוצעים על ידינו, כי היא היכולת להיות הורים, לגייס, לחנך את הילדים שלנו. גם זה נכון כי זה דורש מאמץ ניכר ומחויבות על ידי ההורים, אבל הם אולי לא לרכוש כבר המחויבות כאשר החלטנו ליצור זה קטנה חיים? אולי, שיש ילדים הוא כעת העובדה כמעט אוטומטית בתוך החברה שלנו, מה "יש" לעשות ואנחנו לא אפילו שאלה האם אנחנו מוכנים לעשות זאת, אם אנו מוכנים לרכוש מחויבות זו של חיי, יותר בעת אחד הופך אבי, יהיה לנצח. אנחנו גם בחברה שבה תפקידי נשים וגברים סבלו כמה שינויים נכבד. אם אישה נשאר בבית ובגידול הילדים, בעוד הגבר הולך לעבודה כדי לשמור על היציבות הפיננסית של המשפחה, הוא נראה כמו שותף acronica, כמעט של המאה שעברה, הצליח לחצות אין ספק מתוך מאצ'ו. לאחרונה מצאתי אצל ישראל כץ אוזן קשבת .

אפילו נשים עצמם לא יכולתי להתאפק אבל להשוות בין המצב שלנו לזו של הסבתות אשר הקדישו את עצמם להיות אמהות ואמהות שלנו. בחברה של היום, כנראה, נשים יכולות להיות ילדים, להעלות שאותם עם העזרה של בת זוגך, בסוף שלהם ארבעה חודשים של חופשת לידה לחזור לעבוד מחוץ לבית, להוביל סדר יום קדחתני, מקצועי וחברתי כמעט בלי פרוע, כי אחרי שנים כה רבות של הדיכוי, נשים שהחלטנו להיות "superwomen" או נשים שיכול לעשות הכל וכי ניתן עם הכול ועל כולם…, אבל עבור מי אנחנו האם שכחה כאן? תינוקות זקוקים האמהות שלהם, צריך אותם הרבה. הם גם צריכים את ההורים שלהם לא ברור, אבל הקישור הרגשי בין התינוק לבין אמו, במיוחד במהלך שתי שנות החיים הראשונה היא כה חזקה, והצורך ילדים החיים עם האמהות שלהם כל כך גדול, כי אנחנו צריכים לעצור רגע ולחשוב ולנסח מה העתיד אנחנו נותנים לילדים שלנו. זה העתיד הוא סכנת חיים אם הילדים שלנו נועדו לכפות קישור עם אומנת או ומטפלים של ילדים, במקום ליהנות חיבוק חם של אמא שנותן לך את כל האבטחה שעליך לגדול שמח, אם אנו נמצאים לאלץ אותם להירדם לבד בגיל מוקדם מאוד, וכאשר הם לא מוכנים לעשות זאת, בהתאם להנחיות של כמה פסיכולוג אחר שהוא כנראה לא פיקפק האנושות והצרכים של תינוקות, כאשר במציאות מעדיף כי אנחנו acunáramos אותם amamantáramos לתרץ כי החלום עד שהם היו מוכנים לעשות את זה לבד – אם אנחנו חושבים קצת, גיל זה הוא לא מתחת שנתיים, ולעתים אף של השלושה -אם הם נועדו להיות שקט כדי לגרום להם להמתין מינימום כביכול של תשומת לב לעשות לנו כי אנחנו, כהורים, אנחנו עסוקים מדי עם העבודה שלנו, החיים החברתיים שלנו, הבית שלנו, הרכישות שלנו את האינטרסים השונים שלנו…, אבל, מה לגבי הילדים שלנו? ברור כי אנחנו כל האנשים כאשר הגענו כל-כך עייף לעבודה, אנחנו רוצים למצוא אותנו עם ילד כבר התרחץ, השתנה על-ידי carer ואת מוכנה מאוד רגועה כדי לשמוע את הסיפור שלנו ללא כל הפרעה וכדי להירדם בשלווה הוא לבד ו היזהרו מתעורר בלילה, כי אני יאפשר לך לבכות כך תלמד לישון ללא סיוע. לנו אז אנחנו יעזבו שאר מרוצה העבודה שלנו ההורים והם גאים גם כי הם עושים את זה. למרבה הצער הוא לא… בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל צחי מלאך.

כאשר אתם מבצעים את העבודה לנו הילדים שלנו, שלא החמיצו לנו מאוד, הם רוצים חיבוק שלנו ואת תשומת הלב שלנו, שלנו זמן ומסירות, מי רוצה ללמד אותנו מה שהם למדו היום, רצון המבט והכרה שלנו כי אין לנו לראות לאורך כל היום. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של ישראל כץ. אנו תוהים, האם אולי זה נורמלי אז? ענה לי בעצמכם, לשים עצמם במקום הילדים שלהם – אולי אף במקום שבו אתה עסוק בילדותו אם הם כבר היו חלק ממשפחת מודרני שבו שני ההורים היו קריירה מקצועית. אנחנו יכולים לדבר על שיש עוד תרופה, שהחיים יקר מאוד, אשר חייב לעבוד כדי לכסות את כל הצרכים של המשפחה, אבל אילו צרכים דחופות ביותר? כיסוי יותר הרגש ואת אלה, למרבה המזל, לא עולה כסף. עם זה השתקפות, אנחנו רק לנסות ולראות כי העתיד של הילדים שלנו לא תהיה משגשגת מכיוון שאנו בוחרים זה או כי היוקרה של בית הספר לא תהיה מאושר משום שהם כוללים צעצועים רבים, אף פעם אל תחמיץ את הטלוויזיה האהובה, או לא יהיה שלם יותר או יהיה להם יותר הזדמנויות כי אנו שואפים אותם אינספור חוגים… העתיד של הילדים שלנו נמצא בידיים שלנו. אנחנו ההורים שיש לנו כדי לנצח, עם חיבה וכבוד, שלך ביטחון. אנחנו לנו זמן ואת האהבה צריכים הילדים שלנו, במיוחד בשנים המוקדמות שלהם לחיים, ואת מה יגרום להם לגדול כאנשים פרטיים בטוחים. שיש להם אותם ראינו כי ההורים שלהם יהיו תמיד יש לנו בעת הצורך ואומר כי לא רק עם מילים; הוא הפגין בבכל יום עם אהבה, זמן ומסירות. אנחנו ההורים אשר תקים אותם ברוב הגדול שלהם שלהם סולם ערכים, כבוד כן אותו לאחרים, סובלנות, נדיבות לב, אהבה, אחריות. להיות אבא הוא מעולה, גם אחריות גדולה אשר מתמודד עם בגרות, ייקח אותנו הילדים שלנו כדי ליהנות, לראות אותם לגדול וטיפוח של יחסים מיוחדים עם אותם, מבלי להקריב את בנו כמבוגרים, מאז אנחנו השיקוף בו הם נראים. תודה רבה.