במשך מאות שנים, הנילוס כבר מרכז החיים במצרים. תרבות מצרים העתיקה התבססה על הצפה של הנילוס כדי ליצור קרקע פורייה לחקלאות בתוך נוף המדבר אחרת. חפירות לאורך הנילוס גילו כמויות גדולות של שרידים ארכיאולוגיים של העת העתיקה, שייט מרגיע על הנילוס לוקח אותך דרך זה אזור המגורים הישן אשר שוקל בכבדות בסיפור. וזכור, ביצוע נתיב רויאל, הפרעונים והפליג המלכה קליאופטרה הנילוס! שייט לאורך הנילוס היא דרך מצוינת לבקר באתרים הארכיאולוגיים הפזורים במדינה עם פחות משרותי תעופה וכבישים מרהיב. למעשה, כמה סוכנים של איכות הנסיעה של קרוז, כמומלץ על ידי השיטה המועדפת של תחבורה במצרים. לעומת זאת, הוט בהחלט מבין את הסיפור. החורף, מדצמבר עד פברואר, בשל האקלים החם של המדבר הוא הזמן הטוב ביותר של השנה כדי ליהנות שיוט על הנילוס. לחשוב על הרומנטיקה של שיוט נינוח דרך ארץ כל כך העתיק וההיסטורי.

את גדות הנילוס מיושרים עם מונומנטים עתיקים, מקומות חריג, כגון מטעי בננה. טיולים למקומות מפורסמים אחרים, כגון מקדש כרנך, קברו של נפרטיטי בהעיר לוקסור, זמינות מרבית שיט תענוגות. ערים אחרות שיכולים לנסוע עצירות הם אסואן, Esna, קום Ombo ו- Edfu. המדריכים ידע מקומי זמין ומומלצים להסביר את הנקודות החשובות ביותר בכל אתר. השיט על הנילוס יכול להיות מאוד חסכוני.

הסירה של שלושה כוכבים, העלות יכול להיות קטנה כמו $70 לאדם ללילה, בעוד תענוגות יכול לעלות רק 130 $ לאדם ללילה, לזוג בחדר. משך המסע עשוי להשתנות על פי 3, 4 או 7 לילות. החדרים מאובזרים היטב, ארוחות הינם כלולים. כמובן, אוניות קרוז יוקרה ופאר מספקים גם בריכת שחייה, ג'קוזי, בר, מתקני פנאי, חנויות מזכרות. מיזוג אויר הוא הכרח עבור תייר אמריקאי מי שרגיל חום מאה ככל האפשר. ו זכור היא מסחררת, בנהר אל הים, לשיט על הנהר יהיה הרבה יותר קטן, עם בין הנוסעים 100 ו- 500. באופן כללי, ארוחות בהפלגה על הנילוס זמינות בכל זמן נתון, עם כל הנוסעים מוגש במושב בודדים. המתן מגוון רחב של מאכלים המקומי כדי הבינלאומית. מזונות מסוימים, כגון ארוחת צהריים וארוחת ערב, ייתכן מזנון סוג. ו-, כמובן, חברות של הפלגות יוקרה להעסיק שפים ברמה עולמית כדי לפנק את הצבעים. הפלגת נופש היא דרך מצוינת לתיירים בארה ב לבקר תרבות ייחודי ושונה, מאז כל השירותים מסופקים. לדוגמה, אין שום חשש היכן ומה לאכול. כמו כן, החברה שיוט אחראי כל הסיורים אל האטרקציות העיקריות של העת העתיקה ומציעה קווי עזר של מוניטין טובים שיודעים המנהגים של מצרים. לכן, אין צורך מטבע ללימודים, שכן הם שולמו מראש. על-ידי לקיחת שיוט, מי הוא קונה את מידת הבטיחות בארץ זרה, מסופקים כי בחירת הפלגה של אמון עם חברה אמינה. מצרים היא ארץ עתיקה עם מונומנטים מקדשים המצוידים ההירוגליפים מסתורי ומרתק. איזו דרך טובה יותר לטבול את עצמך התרבות הזו מאשר כדי הפלגה את החוויה הנילוס, הפרעונים רויאל.? מחפש מידע הפלגות? עבור אל: לעשות מה הפלגות מתפרסם על ידי קולין Hartness משאב נהדר עבור הפלגות!? מאמרים יותר שיוט: