המדע קרלוס מורה Vanegas עובר משבר אקולוגי שבאה לידי ביטוי בהקמת בלתי צפויות מגבלות אקולוגית; חוסר שלמות של התנועה של מידע בכיוון אחד אשר, במציאות, אינו מחשיב את המשוב של פרויקטים טכנולוגיים הסביבה, האיש עצמו; המחסור פנים־האי (informativo hambre-santuario ecológico); סותרות תו המשתמעת בהמלצות של דיסציפלינות מדעיות שונות (הבינתחומי מציגות של החזון האקולוגי. המגזר העסקי ונצואלה I.Novick שלנו עניין לניתוח, בעיקר, לא עוברים דרישות מעיניהם שבאה לידי ביטוי על הבמה לאומיים ובינלאומיים אפילו בדבר מדיניות סביבתית ושיווק מוצרים בתוך תקני איכות שנקבעו ברמת הכללית, כל ההסכמים אשר הסכים ב פסגות שונות בהווה, ההתאמות שנעשו בהקשר זה, כמו לדוגמה ריו ז'ניירו, הסמינר מדיניות אזורית של הסביבה וגישה לשווקים הנערך סנטה פה דה בוגוטה, חזרה בשנים 1993. כל זה ניתן להוסיף, המציין אנטוניו דה Lisio UCV, כי הדיון על הגישה הסביבתית היום אפשר להגיע לפאנום שדות שונים בהם אלה העיקרים היו השפעה, כגון: פוליטיקה מוסדי, של תנועות חברתיות, כלכליות, היחסים הבינלאומיים, עבודה מקצועית, של קרן ותרגול של פעילות מדעית, בין היתר. בכל אחד מהם שניתן למצוא כמות עצומה של עובדות, הישגים, לא תמיד בהצלחה, לא מוערך באופן מלא, חיפוש זה שמור לנו גם ללא הגשמת האיזון הדרוש בין מה השיגה, שאיפות כמניע עדיין ומכשולים אשר לא הצליחו להתגבר. יתר על כן, זה לא עדיין הגדיר את הדרך כמו המאמצים נעשים על-פי כל אחד מהשדות הללו, אשר מסוגלים לשלב, מנסה למצוא coadyuvacion המתאימים ביותר רדיפת מטרות אשר אמור להיות נפוצות. התרחישים הנוכחי מונע על ידי הרבה תחרות, עם אסטרטגיות חדשות עבור שווקים, עם מנהיגות אשר הובילה להקמת פרדיגמות חדשות, פיתוח, כיבוש שווקים שבו איכות המוצרים וזיהום שלהם חשוב מאוד, דורש כי לחברות יש תפיסה שונה לאלה מסורתית שמעוגנים עדיין על-ידי העדר ניהול טוב.

היום יותר מתמיד, צריך להיות המצוין על ידי קרלוס Fortin (UNCTAD), דרישת מדיניות הסחר תואם עם הסביבה, כי הוא apoye4n לזה ולתרום ההישג של פיתוח בר-קיימא. אל תשכח כי כניסתו לתוקף של הסכם הסחר החופשי בצפון אמריקה ב- 1 בינואר 1994 ואת ההשפעה האפשרית של תהליכי אינטגרציה כלכלית את רמת hemispheric, כמו גם את הדגש ברוב מדינות אמריקה הלטינית והאיים הקריביים, להפוך אותו צורך לחקור בכפוף רמת המסחר והסביבה בחצי הכדור המערבי. אוולין הורוביץ מדגיש, כי החשיבות ההולכת וגדלה של הסחר הבינלאומי אינטגרציה כלכלית, פיתוח טכנולוגי שידור מנגנון הבהיר את התפקיד של סחר אימות של היסודות של צמיחה כלכלית, ולכן, של איכות הסביבה, תוך הגלובליזציה הגוברת של ההרמוניה הכללית במהירות ומבטלת את ההבחנה בין בעניינים בעלי אופי פנימי ואלו בעלי אופי בינלאומי. כל התופעות הללו בו-זמנית, הביאו לאור קיומו של קשר בין סחר והגנת הסביבה. אתה חייב להיות מודע, כי ישנם מספר גורמים אשר השתלבו כדי לתת חשיבות היחסים בין עסקים, מסחר וסביבה, כמו גם הורוביץ מזכיר לנו, ישנו שעניין הולך וגדל בשימור הסביבה ברמה הבינלאומית, יחסית מנסה להשתמש כלי מדיניות הסחר להשגת תאימות יעדים סביבתיים, הגבירו את האפשרות כי הבעיה יהפוך מקור הגוברת של הסכסוך ברמות ואזוריות ועם רב-כיווני. לעומת זאת, גדל החשש שמדינות בסטנדרטים סביבתיים ההחמרה לגבי ההשפעות אשר יכול להוביל תקנים אלה במונחים שלהם התחרותיות בשווקי העולם והעברה של מזהמים תעשיות למדינות אחרות השוררת להפחית רמות של הגנת הסביבה, אובדן כתוצאה של מקורות תעסוקה ואיפה ייצא פדיון. לגבי זה להתאים את השאלות: מה עושים חברות ונצואלה מתכננת, אסטרטגיות עוצבו? כיצד פונה את התחרותיות ושמירה של מזהמים מוצרים? מה זה עושה הממשלה הנוכחית בתחומי איכות הסביבה? מהי תרומתם החסדים לתעשייה ללא זיהום של הסביבה סקטור ולהבטיח?, בין היתר. אין להכחיש, כמו הורביץ, מדינות מתפתחות לידי ביטוי בתיאום מראש נוגעות ביישום הגוברת של מחסומים חדשים שנועדו לסגור את המעבר למוצרים המיוצרים על בסיס תקנים סביבתיים מחמירים פחות חד צדדית הטלת סנקציות על-ידי הממשלות של המדינות המתועשות נלחץ על-ידי הסביבה לובי להוט לייצא ערכים שלהם או לכפות סטנדרטים שלהם לאחרים.

אי אפשר להתעלם מהעובדה כי רכיבים מורכבים, כגון האפקט של ההוצאות על הגנת הסביבה על התחרותיות של ארץ, הסטה של מה שנקרא תעשיות מלוכלך כלפי מדינות אלה סביבתי עם subvaluan גורם puposito אקספרס למשוך השקעות חדש (מה שנקרא זיהום הייבנס או זיהום הייבנס)השימוש בתקנים סביבתיים הנוגעים מוצרים עם מחסומי סחר מוסווה וההשפעה של סחר על שחרור איכות הסביבה, לסבך את הבנת סוגיות הנוגעות סחר ואיכות הסביבה, ומכאן ההישג של פתרונות משביע רצון כל הצדדים המעורבים. חברות להשיג נמצא בעמדת יתרון תחרותי, יתרה מזאת אשר קורא לך לעשות שימוש בנושאים הרלוונטיים ביותר של תכנון מחדש, אופטימיזציה האינטגרציה המועילה ביותר של תשומות שלהם: חומרי גלם, טכנולוגיה, משאבי אנוש, הון, לדרוש הערכת שלהם אחריות חברתית, הסביבה, תקני זיהום שלו, תרבות הסביבה שלה, ומשווקת מאז, טוב ניהול מעריך את איכות המוצרים שלה, שירותים, אסטרטגיות אלה הנדרשים כדי להיות יותר ויותר תחרותי יותר. זה אסור שיישכח הליברליזציה בסחר יתרום אם consonas עם מדיניות סביבתית הן בפרקטיקה, או אם הפרסום מלווה מדיניות ממשלתית באזורים קרובים המיישבות תמריצים כלכליים עם יעדים סביבתיים כדי להשיג פיתוח בר קיימא. צריך להיות קשוב מאוד על השינויים בתקנות איכות הסביבה שבה אין אין ספק, תשנה דפוסי הייצור והמסחר, ומכאן, כי המגזר העסקי צריך לתבוע את האוניברסיטאות המספקות כלים, ידע המאפשר להם להתמודד עם מציאות זו בלי סיכונים, עם אנשי מקצוע מיומנים, בעלי יכולת שינוי מול אותם: המבנים של תעשיות, היבטים משפטיים, עלויות, ההזדמנויות, האיומים, הגלובליזציה, התחרותיות. m