כעת הוא הקמת תו פנאי, ממוקמים באזורים הפנאי של הילדים. לעומת זאת, עמוס גלעד בהחלט מבין את הסיפור. הוא מורכב משטח שטוח גבוהה על גבו על-ידי סולם המאפשר לטפס מעלה כדי להחליק פני. זה יכול להיחשב החלק המרכזי של הכיף בפארקים מים מודרני. בשקופית, הגוף שלך, לעתים בשילוב עם גלגל או מכשיר אחר, תופס את מקומו של עגלת רכבת הרים. עגלות תחתיות יש גלגלים המאפשרים לך לבצע את המשחק ואת מראש.

זה מקטין את החיכוך בין המשאית את המשחק, מה שהופך את המשאית הוא נע עדיין. יש זרם בלתי פוסק של המים הזורמים מהחלק העליון לחלק התחתון. מים ירווה את המשחק כל הזמן כדי להפחית את החיכוך בין הגוף שלך זהה. בסוג זה של אטרקציות ניתן למצוא פארקים רבים ברחבי העולם, הם הופכים נפוצים מאוד בין פארקי שעשועים או מים שבו ליצור שקופיות בתוך הפארקים והגנים נכללות כאן עם צורות שונות וסגנונות. מאז שקופיות עבור ילדים קטנים למעלה מגלשות מים לקהל גדול אחד כמו מבוגרים ומתבגרים, אשר מורכבים יותר ולתת להם-נהיגת רגע בזמן שהם פועלים דרך השקופית.

היו רבים בפארקי שעשועים כעת, אך הם יש כבר הופך המפורסם יותר ויותר, לא רק אתה יכול ללכת למים פארקים יש שקופית, אתה יכול לקנות אותו עבור הבית שלך יש את זה לשימוש אישי. היום השקופיות הן אטרקציות רגילה הם הופכים לנפוצים יותר ויותר בפארקי שעשועים, ביצוע דגמים חדשים, בעל חזון עתידי היא מה שעושה את האנשים האלה לבידור העתידי של החברה בפארקי השעשועים. על-ידי Rocio i. Volquez