במדינה הפלאים של לאון TRAHTEMBERG. "כמו תמיד Trahtemberg האל הוא כמו הייתי אומר אברהם Valdelomar בצורה אירונית ביקורת לחברה לימה." "פרו הוא לימה, לימה נמצא jiron של האיחוד, Jiron של האיחוד הקונצרט Paláis, וכך הקונצרט רב טוראים אני". ובכך האריה לורד מאמין בזה בעצמו, אך מוסיף כי לימה היא האוניברסיטה של האוקיינוס השקט. לעניות דעתי הרמטכ"ל יכול לקבוע . אתה לא יודע כי יש שפע של האומות שהן בלתי נראה בעיניו בפרו, זה היחס זהה לקח פסיכולוג חינוכי, כאשר הזכיר אותך החברה הפרואנית כי לא ניתן למדוד עם הפרמטרים המערבי. להגיב זה היה מאת הטנגנס, אבל אף פעם לא יכול להגיב שאלות. כדאי לך לעיין אצל ישראל כץ כדי לקבל עוד מידע. להתחיל לבצע את השאלה: איך רלוונטי הוא בית הספר לחינוך הביצועים האוניברסיטה? מתייחס המחקר על ידי Arlette Beltrán, קרלוס סרנה La של האוניברסיטה של האוקיינוס השקט.

מה שלא כתוב הוא שפלח האוכלוסייה הזה מייצג מחקר זה, אשר לא יכול להכליל לכלל האוכלוסייה. O זה יהיה כה אטום כמו פסיכולוג חינוכי שעובד עבור הטלפון, הלא להיות מסוגל לראות, הברורה ביותר אשר הם ההבדלים בין אומה לא ממשיים וסובייקטיביות אמיתי מספר מדינות לחפש את ההכללה שלו בחיים כלכלי או חברתי בשטח הזה נשלט על ידי סובייקטיביזם. זה רק יודע את השטח, הגיאוגרפיה שלה לכאורה כי רק הוא יכול לצפות כאשר הוא הופך הביקור שהופך כל תייר, לפרסמה זה זה ידוע בטריטוריה שלנו זה האקדמית החדשה שלנו. מה אתה יכול לזהות, נכון, חוקי, הוא מבחינת התצפית כי ביצע את studienkollegs misnamed. כאן כפי מחנכים צריך להוקיע ההתעללות זה נעשה במחקרים אלה מרכזי של עקרונות פדגוגיים, כי אתה רק מעוניין רמת הידע המתמטי וכמה הזה עוד אלמנט מילולית, לא כולל את שאר אזורים שנמצאים יותר הקדמוני. זה עבור סטודנט ללא זהות, נשמע לך כמו חלול כל דבר שתרצו ללמוד, ללמד, אז לא תמצא לך לחוש; לפי זה צריך להיות קורסים אותם העיקרי שיש חמוש עם הזהות והשאר של אגם כמה קורסים שהם לא מדעי, שאין להן חמוש עם זהותו של כל קבוצה אנושית. יש להוסיף מה חושב Trahtemberg.

לגבי איכות החינוך. אם זה הקדמוני עבור, הוא האקלים מוסדי במוסד חינוכי; זה צריך להיות גם בכל תחומי החיים, כאשר אני מוסיף אותה למיקום שיש משהו נכון, אבל יש גם להוסיף שהיא גם כדי לשמור על כבודו של הלאומיות הוראת השכר היבט. איך הוא רואה שאפשר, כי כל ילד זה להיכנס למשטרה הלאומי בתור הצוללת רשמי ויציאה מלמעלה משכורת שכר פרופסור וכי לא תגיע אפילו עבור החודש של תחזוקה.? אותם כזב אשר לנו יש נתונים ממשלתיים של אלן גרסיה, אותנו מרמה את הפקולטה זה מעל השכר של כל מערכת ניהול המדינה. אם אתה מחפש מקצוען שבילה חמש שנות לימוד באוניברסיטה, מאז מי בסופו של דבר פרטי, אינן פועלות במדינה; לצאת לשדה כדי לקבל משכורת של סבל זה אינם מגיעים את שלוש מאות דולר ומרוויח שוטר המשטרה הלאומית מי מכין רק בסוף השנה אחד מנצח פעמיים כמורה מכווצים. . הנה זה. כדי להציל את מה שנעשה ידי את הקודם פסק כי אם, לפחות אני דואגת ההיבט השכר של מורים; אבל עם זה אנחנו חוזרים לנקודות זה ניתן להעלות על הדעת. וזה מה שכתוב האיחוד של מורים, היא השאלה כי אני יעשה, יענה הרוב, בכלל לא. בשביל זה הממשלה הוחל האסטרטגיה בתחרות שנעשו בחודש נובמבר להזין את המרב correligionarios שלהם, כמו כן זה שנעשו בעשור של הממשלה הראשונה שלו, שהיו כמורים של חינוך אנשים העליון, כי אפילו היה מדוכא אוניברסיטה. אז יש לנו במקרה של מורה כל הערכות מיומנויות, התחרות? מי אני קצת פחות אפס, אך עם זאת האחרונה חדלות פירעון הכשרה פרסמה 19.8, או רק על ידי שאלה היה הגאון סופר. זה APRA לוויה. הייתי רוצה חואן אסטבן יופאנקי טופאק יצחק II