\"27 בנובמבר\" יום של הטכנאי בטיחות במקום העבודה, כעת אחד האתגרים העיקריים בארגונים, במאה ה-21, הוא ידע, תחום מיומנויות העובדים. האתגר אחרים הוא עיבוד קבוע על הפיתוחים הטכנולוגיים. אלה עובדים או עמיתים לעבודה חייב להיות קשובה עם התפתחויות אלה באזור שלהם התמחות. בטקסט זה נדבר המקצועי בתחום הבטיחות בעבודה, במיוחד בטיחות וגיהות, טכנאי מקצועי זה יש דרך גמישה ממוקדים ישירות על מניעת אובדן של פרופיל, ועל שלושה גורמים בסיסיים: האדם, סביבה ומורשת. טכנאי מקצועי אבטחה, בנוסף גמישות, יהיה עליו להשתמש כלי חשוב שלך היומיומיות שהוא המפתח: ידע, מיומנות, היחס, ערכים ואתיקה. ידע: רכשה ב תורת בזמן כמובן. כישורים: טכניקות וכלים ואף פיתחו במהלך הקורס, ההתמחות בהתאם לצרכיו. היחס: מבוסס על מושגים וכלים, שימוש קיימים, פיתוח חדשות, לשים אותם תרגול.

ערכים: להגן על הערכים האישי שלך על-ידי הוספת ערכים, חזון ויעוד הארגון. אתיקה: אישי, מקצועי. טכנאי אבטחת להצליח בארגון, יש לייעד האקלים הארגוני בצורה הטובה ביותר, ולקיים אינטראקציה עם כל המחלקות של החברה. יש עדיין צורך לשלב פעילויות האבטחה, לעבוד עם תהליכים אחרים, ובכך להוסיף ערך בפעילות הסופי של החברה, עם פעולות אל התוכנית להמשכיות העסקית של הארגון. המזהה את סביבת העבודה המורכבות של העסק, כדי ליצור חיבור בין את התרומות שהשיטות מדי יום. פיתוח מיומנויות ניהולית, בעלי ראיה םייתכרעמ והוליסטית, שילוב הגורמים העיקריים הם: אנשים, תהליכים וטכנולוגיות. כדי לקבל את ההצלחה שלך בפעילויות היומיום, מקצועי זה יש ניהול אנשים, הוא בעל חשיבות עליונה.

זה להיות אינטראקציה עם אנשים בכל עת ביום העבודה שלך. יש ביחסים עם כל המחלקות של החברה, עם מספר רמות היררכיה, אינטראקציה זו חשיבות עליונה.                                                                                                             דרך ניהול עצמי זה מתמקדת פעולות מקצועי ופתרונות בעיות של הארגון, באמצעות שלהם ידע טכני, אקדמי, הניסיוני, לכן להפחית את הסיכונים הטבועים בסביבת העבודה. בעידן של גלובליזציה ומידע, השינויים קבוע טכנית ומגמות קונספטואלי התחרותיות עז בסביבת הארגון דורשים המקצועי לחפש הכשרה, שיפור מתמיד בתהליך ההוראה-למידה. להיות מוכן תמיד המגוון שתמצא את היומיום.  האזור של טכנאי בטיחות וגיהות גדול וליווי בשוק זה גבוהה, אך הביקוש בשוק העבודה, על-ידי אנשי מקצוע מוסמכים, המוסמכים, זה בקצב.  זה מקצועי כמו בכל ענף פעילות, יש להשקיע בקריירה שלך, אם שדרוג, דרך קריאה, מחקר, קורסים הרלוונטיים לאזור שלך. ביום 27 בנובמבר, מנציח את היום טכנאי בבטיחות וגיהות. ברכות אלו אנשי מקצוע מי לעבוד בצורה מבריקה מניעת אובדן. מחווה התלמידים ואת העתיד תלמידי בית הספר הטכני המגניבות של המכון.