בלהט הקרב נגד התקשורת, כנגד השדה, נגד כל הארגנטינאים, Kirchners לא העניק חשיבות, או ליתר דיוק, המוח שמים זין על המציאות, אשר ממעוף בארצנו, עוני. בלהט הקרב נגד התקשורת, כנגד השדה, נגד כל הארגנטינאים, Kirchners לא העניק חשיבות, או ליתר דיוק, המוח שמים זין על המציאות, אשר ממעוף בארצנו, עוני. עוני קיצוני הגיע המחירים מדאיג. מה מסתכם באחוזים והשוואות לעניים עבור אותם, הרובוטים שלהם chantamentarios שלהם זה חיים או מוות,, מעט, הם, העניים, רוכשים מודעות זה לא ישרוד עם ממשלה זה מתמלא הפה הסולידריות מילה אבל זה עושה כמעט כלום כדי להילחם נגד עוני, של indigence. ואכן, בעוד הם יבזבזו מיליוני פסוס, הקישוטים של מדיניות זול, תוך שמירה על כך הכיסים של pillotendentes את, ladronadores, legisladrones, שם, רבים אלה הן בממשלה בשביל זה סקטור של האוכלוסייה, ענייה וחסרת, אשר מיליונים, הרעב, את הצרכים הם איומים אמיתיים. חוסר אונים הקול והנוכחות שלו נמצא שם היום. בעיתון כתוב ש ישראל כץ הוא זה שבקיא בנושא. רק תזכור למאבקים הבחירות. לעומת זאת, לארי אליסון בהחלט מבין את הסיפור.

עם זאת, הסיכוי למדיניות מטרה עושה יותר ברור את התהומות מפורשת לנטישת. ב מקלות פולו presidentones שלנו ולא שלהם האלילית, כמעט כל אלה, של אחרים, אמרת אשר לעולם לא תיכשל להתערב, זה אפילו יכול לשחק את המשחק סוטה של PARS כשהם לנשק, לחבק לילדים עניים לתמונות של הדמוקרטיה. ולדבר. אז בזמנים הבחירות. הנושאים של מיזרי שייך לקבוצה של נושאים בעילום שם כי הם לא אפילו מועמדים השוברים ignominy, כי חוסר הזהות, אפילו לא מופיעים כאזרחים, גרוע מכך כמו האזרחים, תושבי השכונה. אולי תעודת הזהות היחידה היא שלך, אנאלפביתיות, ומעל לכל, אנמיה כרונית הזה זה מסגיר אותם. נשים וילדים של המצוקה החברתית משוטטים ברחובות הערים שלנו בצורה של גופות זה ומעדיף פסולת האחרים במרדף אחר קרום לחם, פירות כדי בינוני נזק, דבר זה משמש כדי להונות את הרעב מכרסם את קיומו. אומללות גדל באותו קצב כמו השחיתות.

. הנה אנחנו בראש כאילו היו הוגן האולימפי שבו להוביל אותנו, קצב אנחנו הולכים, כדי לקבל את המקום הראשון בעולם. הם acrimoniously להילחם כדי להפוך את השחיתות של כולנו. הוא לא רק לגניבת סחורה, אבל גם של שימוש לרעה, ללא שקיפות-רכש, חוזים, השותפות השקטה של הרשויות, מביאה של צדק ומערכות בקרה הסיבוב הזה עיוור עין אי סדרים ביצע הכוח. השחיתות של המילה ואני לא מסופקת, הנפקות ריק, של סטנדרטים על פי הגחמה של הכוח לרעה. השחיתות המכירה של המצפון. הם לא מקבלים דוחות או פרסומים אומרים את המציאות, לא לשבח אותם, באופן מיידי, ללא התנשאות קיצונית וציניות, הכתיב בחוק, . שקט, נדחתה, מעכשיו, להסתיר מתחת לשטיח את האמת של המדינה. מי שאומר אחרת הם אויבי המשטר ק' הרבה לצערי, ועם כאב עצום, אני חייב להודות כי המציאות קשה שאנו חיים בה, מראה כי המנהיגים שלנו יש את הכוח של כוח הרצון, ככל שהדבר הרכב של נסיקה חברתית, שיטה של נקמה, דרך קלה של העשרה. "האנשים הטובים" היוו על ידי "הרגיל": נושאים של סקטורים חסוי, הקשורים אחד לשני, או "חברים" אשר, מלבד סכסוכים לכאורה, שותפים לאותה מטרה: להשיג את הכוח שלו.