רשימה אחת משתלם במיוחד של התרומות עד כה, ללא ספק, הוא כדור הארץ. גן מגרשים, במיוחד אלה ממוקמים בסמיכות במהירות לערים מתפתחות, ב עליות המחירים גם לנוכח המשבר העולמי, כמו במגזר זה של השוק בהיקף קטן מאוד חשוף להשפעה השלילית של תופעות משבר. יתר על כן, הפער הזה במגזר השוק של המשבר הפיננסי מגרשים משק הבית גדלה מאוד. אנשים בעלי יוזמה להבין כי הקרקע בפרברים – זה רק עניין של העובדה כי ההשקעה הכספית אינו כפוף האינפלציה פיננסיים, לא יהיה תלוי במאזן הבנק שלך שיעור וריאציות החליפין. נכס ידרוש זריקות סדירה של כספים, קרקעות יכול לחכות כדי להשתמש בה כאשר תהיה את היכולת או הרצון. עם זאת, עבור אלה שיש להם אדמות רכוש למעשה זמין כבר, לרכישת שטחי קרקע יכול להיות סוג של עסק מעולה. לדוגמה, אתה יכול לקנות כמה עשרות דונמים של השימוש בחקלאות, אשר, לאחר להביא לבניין קטע וילה, קוטג מחולק לאזורים קטנים יותר – אלה באזור מגרשים קלוגה עכשיו יכול להיות מוצע בשוק במחיר הגון מאוד.

והם יהיו הביקוש, במיוחד אם יש קווי תנועה או את העיר. יתר על כן, במצב שבו אתה עושה, עבור עסקים, למשל בנייה או dorogoukladochnym, למעשה אתה יכול לקנות בארצו להשתמש ייעוד תעשייתי. מחצבה לבעלות על חול וחצץ הבנייה הרבה מוריד את הערך של עלויות התמיכה, שלא לדבר על זה, כי איכות חול או חצץ בכביש, בכל צורה שהיא, ניתן לטעון וארגונים אחרים. ובכל זאת, קרוב לוודאי, במגזר שוק מוערכים רק לפי סעיפים נפרדים של הקוטג' וילה או בניין שימוש חקלאי. מכיוון כביש Novorizhskoe אדמה היא לא רק השקעה רווחית של קרנות, אך בנוסף לאפשרות, באופן עקרוני, ולא יקר מאוד כדי לתקן את הבעיה של דיור עבור עצמם. בעת רכישת אתר נפרד, אתה יכול להרגיש את עצמך האמיתי של ראש המשפחה, אשר מניח את היסודות המשפחה הקטנה שלו לנצח.

זה חל על משקים ועסקים. תרומות ישירות סבירים עד היום, כאשר התורמים השונים מסיבה כלשהי למכור קרקעות שנרכשו קודם לכן על ידי משמעותית הרבה יותר מאשר העלות של חירום צורה, היא תרומה ממשית העתיד שלך. המשבר העולמי, באופן עקרוני, היא האטה המחירים רק ימשיכו לגדול. כן בשטחים שלא נמכרו באזורים הסמוכים במוסקבה, כולל סיום. להתחיל לבנות את העתיד שלך ואת העתיד של המשפחה הקטנה שלך עוד היום!