כי מוצר זה יכול להיות הנסחרות בחלקים שונים של העולם, בכל פעם מישהו לרכוש מוצר שתקבל הכנסה שיורית של הזיכיון משנה המיקום של הזכיינית, או לא? זאת לא המטרה של על רשת עסקית? הכנסה פסיבית כללי דבר. מחר אני הולך, ארה ב, ליהנות מחופשה שאתה, לא סובל כאב ראש יש חובות, צורך לבזבז את כל היום במשרד ולהביא את הבוס שלה נוזף, נלחצת על ידי ממתינים לעבודה או כמות העבודה יהיה לעשות את ההרגשה כי אלה לא מקבל הוגן לשלם את היכולת שלהם או עבודה, לראות מי לבלות את השנים ואלו תמיד שווה, בהרצאות שלי תמיד אומר את זה: אם אתה רוצה משהו שונה. את חייבת לעשות משהו שונה, אתה רואה אדם מבוגר יותר עשרים, אבל העובדה באותו המקצוע לפני כמה שנים זה אתה, אם האדם הזה לא השתנה, לא יצירת הכנסות חזק, אשר מלא נהנה איכות חיים, זה מה שאתה, מחכה לך, למה שהוא יהיה שונה? לשנות התחלה היום, וללמוד איך לקחת שליטה על החיים שלך, אחרים לקחת את זה בשבילך, ואין את החמלה הכרחי, פשוט כי אתם משלמים, שכר חודשי קטן, רוצה הרהורים רגע בבקשה שלא תבינו לא נכון, ממשיך הנושא של חופשה מדור קודם או טופס צוות של מנהיגים אשר נמצאים באותו זמן מנהיגים אחרים, אם אתה מתמקד את הכתובת הזו. אז יש לך את מידת טריומף שנצברו, כי הארגון ימשיך לגדול; בעוד שלך משם או קיימים, אם תלמד לפתח מנהיגים אחרים, הם בדרך הנכונה, אבל אתה עדיין צריך ללמוד עוד משהו, האנשים שלך לממש אותם גם צריך לאמן מנהיגים אחרים שזה מדור קודם יותר גדולה ומובטחת הניצחון של הארגון, האנשים האלה צריכים להמשיך את המורשת שלך להמשך גיוס והכשרה מנהיגים פוטנציאל ורביה הדור השלישי של מנהיגים, ואז להלביש הדרך כיצד לקדם את העסק שלך, M.L.M., כל המנהיגים הגדולים אז למה לא לעשות את זה לך? . זה הדרך הכי חכמה כדי לקדם את העסק שלך היא להתחיל למכור מידע על איך לעשות במקום לזרוק את העסק שלך מההתחלה. סוף סוף אם גדולי M.L.M., לא עושים אותם כמו כן, גם היא דרך אלגנטית וחכמה של מכירת העסק שלך, באמת מחפש את ההצלחה אתה משתוקק כל כך הרבה, אתה תצטרך להתחיל משהו, מה אתה חושב! אלא אם אתה רוצה לצאת החוצה כדי למכור מוצרים מדלת לדלת? או להמשיך לרדוף את הסיכויים שלך אז הם לומדים את הפגישה העסקית הבאה שלך? \u0085.. בכל מקרה, זו הבחירה שלך של החיים, אף אחד לא יכול להגיע לשם. אנחנו חייבים קצת ברור טוב כי מה אנו מקדמים הוא עסק, עסק חייב להיות היצע וביקוש האמת, במילים אחרות, תמיד בשוק לעשות מי לקנות, למי למכור, שווה בעסק הזה הם צריכים להיות אנשים מוכרים, יש אנשים לצרוך את המוצר שלך או לא? לא רע…

אנחנו מקימים עסק של אנשים שיגייסו לאחרים עסקים לגדול, הם יכולים להתרבות, יש זמן מתי אנחנו לא מבין או לא מבין. את המושג M.L.M., הרעיון המרכזי הוא לא להיות צבא של אנשים מוכרים מוצרים זה יותר טוב לייצר מנהיגים, כי הם גם חסות, למכור את הרעיון המרכזי שלנו, אני חושב שכל אחד יש פוטנציאל להיות מובילה בתחום של M.L.M., אבל הכי כואב בכל הסיפור הזה כי לא כל אחד הוא מוכן להיות בעלים לעסק עצמאי, ואת לא חייבת להיות עמדות טכניים להצלחה עסקית ברשת, ראה לנו בטופס זה שאסור סופר מוכשר, או שיש משהו מיוחד או כל היכולת להצליח בתעשייה שלנו, אני מצטער להגיד את זה אבל זה לא נכוןאתה צריך להתמקד על שיעור מסוים של אנשים, אשר מתאימים עבור הצטרפות שלכם לצוות של M.L.M., הם השוק שלך חם, כלומר הם האנשים אשר אתה קונה איזה מוצרים אשר צורכים או שאתה מציע, והן איכשהו מעוניינים בעסק שלך, רק צריך לדעת אם שלך אתה המנהיג מתאים להוביל אותם להצלחה, בדרך כששמים את המודעות העסק שלך משקיעים כסף, כסף זה מגיע מהכיס שלך, זה אולי יכול להשקיע במשהו אחר, ודרך אגב, זה עלה לך הרבה רווח, כדי למשוך אנשים המבקשים להיכנס רשת או אתר, ושם פעם כדי לראות את המידע, ואם אתה יכול לשכנע אותם כי המחשב שלך… דרך אגב זה בדרך המסורתית שבה networker לבצע את הבחירה שלהם של מועמדים. \u0085 הם עדיין מפסידה כסף שבוע אחרי שבוע, חודש אחר חודש זו נתפסת באופן הבא: ad הכללית – עמוד ד' – מצגת ומוצרי החברה – לרחמים להצטרף לצוות שלי! . זה הוא מאמין במזל, מבלי לדעת מה הקהל אתה מנהל או מי רואה את הפרסום שלך, הוא לא בטוח איזה זעם לעבור בלי לדעת אם הם יצטרפו או לא, משהו מעורפל הכנסה נוספת במשרה חלקית או מלאה לבקר אם אתה רוצה להצליח בעסק הזה אתה חייב לדעת את ההבדל בין להיות חובבן או בעל מקצוע M.L.M., אנשי מקצוע, ללא הפסק בוודאות סוגים של אנשים, יש להם שליטה על כמה אנשים הולכים יצטרף לקבוצה שלכם, אם האדם הזה הוא מוסמך להזין את הקבוצה, דרך אגב יודע מה יקרה, הם ייעודיים למימון מסעות פרסום שלהם בין איש הקשר שלהם והסיכויים שלך מאשר בעבר אל העבר באמצעות תהליך החוזיתבמקום זאת האוהדים אין שליטה או אם אנשים לבקר אותו כדי שתצטרף לצוות שלך תראה את ההבדל בין להיות מעריץ ולהיות מקצוענית אמיתית. יש שליטה על משהו היא להבטיח את ניצחונו, כאשר יש לך שליטה אתה מרגיש יותר בטוח להצלחה, הפעם תצטרך להתחיל לאשר את המועמדת, רק על אותם אנשים אשר מעוניינים שלך עסקים ותפסיק לבזבז זמן עם אנשים שיש להם רק סקרנות, או פשוט שלא יודעים מה הם רוצים, את תהיי חייבת ללמוד להתמקד על אותם אנשים שרוצים להיות בקבוצה שלך, תצטרך זכאי להמשיך התהליך של בחירה. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את משרד הביטחון. שם יהיה לך את ההזדמנות לראות את התפתחותם.

הם באים ובחירה ללכת אם אותם אם הם או לא מתאים לך לעשות רק אלה אשר עוברים תהליך הבחירה, אתה. לא ארדוף אחריהם עצמם יגידו אם הם רוצים או לא להיות. בצוות שלך. האמת מעניין!… ועכשיו תספר לי איך אני יכול לקבל את זה, כפי שאני יכול למצוא אנשים לעסק שלי, אתה צריך לדעת למי אכפת על העסק שלך או מה שאתה עושה. 1. אנשים המתעניינים בעסק שלך זה אומר שאת רוצה להצטרף לקבוצה שלך. 2 ליידע אותך עם אנשים שכבר משתמשים מוצרים או מוצרים דומים. 3. אנשים כבר היו בעסקים דומים לא היו מוצלחים, מסיבה כלשהי. 4. D7%94.aspx'>דניאל טאוב צודק במה בהוא אומר. אנשים אשר מחפשים מידע אודות עסקים דומים כמו שלך. אם אתה יודע שכן או קרוב משפחה מי קונים את המוצר שלך, אתה עובד איתם, הם השוק שלך חם, לדמיין באותו הזמן הדודה שלך רוצה לקנות מוצר, גיסתי שלהם רוצה להצטרף לקבוצה. ? מי אתה. מחכים לך לעבוד איתם, פשוט, הם מחפשים שאינך אלה מחייב לעשות זאת, עליך להשאיר את הסביבה שלך לדעת מה אתה עושה, ואתה תשכח מהם. ידידו אותו חוזה עסקי ייעוץ, שיווק עבור אינטרנט כדי href = \".\"