אנמיה מתרחשת בחיים יש התחתון ברמה רגילה תאי דם אדומים (נקרא גם erythrocytes) הנושאות חמצן לגוף. תאי הדם האדומים מכילים חלבונים מורכבים המכונה המוגלובין נותן הדם שלו צבע אדום אשר נושאת חמצן כל חלקים חיוניים של הגוף. כאשר יש ירידה משמעותית במספר תאי דם אדומים הפיק, החיה צריך לעבוד מאוד קשה כדי לספק חמצן בכל הגוף. חיים עם אנמיה יש להגברת קצב הלב גורם לעיתים קרובות גורם עייפות, חניכיה החיוורות ודיכאון. אנמיה יכולה להפוך תנאי רציני אם לא יטופלו באופן מיידי. גורים גורים במיוחד, הם בסיכון מוגבר לפיתוח אנמיה, אם הם צייצניים עם טפילים פנימיים כגון תולעים או פרעושים.

הגופים של גורים כלבים, צעירים הופכים קלוש בקלות פרעושים ותולעים ניזון בהדם ואף לגרום אנמיה קשה. מסיבה זו, היא חשוב ביותר למנוע פרעושים ותולעים מיד עם הופעתם. התסמינים והסימנים של אנמיה כוללים: ** החניכיים או ריריות חיוור כאשר דחף למעלה את ה-lip ** חיוורון העיניים, האוזניים ** חולשה ** דיכאון ** אובדן תיאבון ** משקל אובדן ** אנורקסיה ** הנשימה והלב היכו לא סדירה ** עייפותה, שינה יותר מאשר הרגיל ** distension הבטן ** בחילה או הקאה ** וירליות קר ** לב לחשושים ** דם בשתן או stool מה גורם אנמיה? ישנם כמה גורמים אנמיה מחולקים לשלוש קטגוריות – איבוד דם, המוליזה, הפקה תא דם אדום נמוכה. אובדן דם יכול להתרחש בעקבות טראומה, פגיעה הגורמת נזק כלי הדם או האברים הפנימיים בצורה של כיב בקיבה, טפילים (פרעושים, תולעי כלבים), גידולים של האזור מעיים, שלפוחית השתן, כליות ומחלות למנוע קרישת דם. כמה חומרים, רעלים כגון raw או מבושלים בצלים, תרופות (אספירין, Tylenol), zinc, נחושת, פרופילן גליקול לעיתים מצוי מזון שנשמר, עלול לגרום גם ההרס של תאי דם אדומים, מסוכנות מאוד.

אחד הגורמים אנמיה הנפוצות בחיות מחמד הוא אנמיה hemolytic המתרחשת עקב מחלות מתווכת על-ידי החיסון. ב מתווכת על-ידי החיסון למחלה, מערכת החיסון של הגוף הורג משלו confundiendolos תאי דם אדומים עם חיידקים. אנמיה hemolytic נוטה להיות נפוצה יותר כלבים, במיוחד poodles, מים כלבים, כלבי הרועים האנגלית העתיקה. הכלבות מושפעים יותר מאשר כלבים, מחלה זו מתאפשרת כאשר הם צעירים או בן. מחלות זיהומיות כמו לוקמיה החתולי וירוס כשל חיסוני החתולי, וכן טפילים דם Haemobartonella (חתולים מושפעים יותר כלבים), Babesia (בעיקר חתולים) יכולה להוביל המוליזה. המוליזה ניתן גם סיבה-סרטן, כשל של כליות, מחלות תורשתיות, מכניות תאי דם אדומים, מתכות כבדות, רעילים, חשיפה תרופות מסוימות. אם מח אינו מייצר תאי דם אדומים חדשים יותר, גורמים או מחלות מסוימות יכול לתרום למניעת לייצור כדוריות דם אדומות. a‰STOS כוללים תזונה לקויה או חוסר איזון של מזון, חשיפה רעלים וכימיקלים, בכל חמור, מחלה כרונית, מחלת חיסון עצמי, היפותירואידיזם או סרטן. אבחון של אנמיה אנמיה אבחון מבוסס על סימפטומים כמו חיוור gingiva (חניכיים), אפתיה, חולשה ולעייפות. בדיקות דם מסוימות, המוגלובין ספירות תא דם אדום מתבצעות כדי לקבוע אם חיית המחמד שלך אנמית. מחקר של דם, מח או ביופסיה aspirate ויטראז'ים, גם לספק מידע שימושי אם מפיק הלשד תאי דם אדומים חדשים, מה עלול לגרום אנמיה. כמו-כן, אחד מהירה, פרופיל הביוכימי ובדיקה בצואה עשויים גם לבצע. עזרה עבור טיפול אנמיה אנמיה תלויה הגורם הבסיסי שניתן להתייחס אליו עם לעירוי נוזלים ותרופות. היכן אנמיה חמורה, עירוי דם ייתכן שיהיה צורך להחליף את הדם יאבדו. כדי לשמור על בריאות אופטימלית של חיית המחמד שלך, ודא כי מוזן לתזונה בריאה, תרגיל באופן קבוע, יש מספיק מים לשתות. שמירה על חיות המחמד חינם של פרעושים ותולעים עם דוחה יעיל, הם גם לסייע למנוע ואנמיה. תרופות טבעיות בתבליט סימפטומטי של אנמיה. צמחי מרפא הם שימוש בטוח ושקטה למדי באותו זמן הם מנסים בריאות ורווחה הכללי של בעל החיים. מבחר חומרים צמחיים כגון Taraxacum officinalis (שן ההאריה), Echinacea ארגמנית, Withania somnifera (Ashwagandha) Sylibum marianus (גדילן מצוי). הוא גם במי פנים מעולה עבור מערכת הלימפה. בעניין רב ב בעיות בריאות ורפואה אלטרנטיבית. אני חושב הטבעיות אלטרנטיביים יש מקום שלהם ברפואה המודרנית. אני בטוח כי אדם מושכלות שעשויות להיות אדם מאושר ובריא יותר.