החיים הם מאוד שמח לכולם מי רוצה להיות! ללמוד להקשיב היא כאשר אתה ablando ואת מבחינות. ללמוד להקשיב היא דרך להפגין את האדם. זה תמיד נראה בעין ללא הורדת המבט. אם המראה שלך נמוכה הם לוקחים שליטה רבה יותר. למד להקשיב וללמוד כיצד לדבר ולהבין בת זוגך, או חברים.

בחיים שלי תמיד אמרתי שאתה רוצה לדון? אני אומר להם את זה אני לא מתווכח אם לא אני ablando כדי להבין את הנושא בצורה של שיחה. מדברים על נושא אינו דן, נקרא לדבר, תקשורת, ללמוד דעה חדשה. אתה לא אתה בוכה שאת מדברת. זה כבר זה דנים. אם הם מדברים בלי לצעוק יכול להיות מוסכם. אבל אם הם בוכים כי זה אומר באמת כמו echarse שיא.

יחסים זה לא כך. שרק אחת לדבר בו זמנית, לא בו זמנית. למד להקשיב כאשר ablando הוא מאוד טוב בשבילך למה אראס לאדם אחר מכבד אותך, תוכלו גם ללמוד כיצד לדבר. הם אומרים כי מדבר אנשים מבינים. . זה בהחלט נכון דוגמה שאני רוצה לחשוב לא רע. אני בא לבית שלי ואת אשתי מבשלת אני אומר לך, שאת לא יודעת שעות ללכת! זה כבר צריך להיות מזון! היא משיבה אומר, לאורך כל היום גם ועובד מדינה. אני לא חושב על אם. היא עייפה או לא על ידי זה תחשוב רק ב שלי. עכשיו, אם אני בא אלי הביתה ולומר לאשתי. שלום אהובי מה שלומך! הם מסייעים במשהו שאת נראית מאוד cansadita. ואני יודעת כי עייפה אתה אבל לא מקבל את זה לאור, העיניים שלך אומר הכל. אין צורך לומר לו דבר היא חיוך אתן לך נשיקה, הכל הולך להיות מאוד נחמד. אם הערך שלך, הם גם! הגוף הוא סיים אבל מה אתה ase מיוחדים. אם בשיחה אמרת, אבל זה לא כך ולשנות את כפי שהוא מתפתח קונפליקט שהאדם יגיד לך את זה ואתם טיפשים, חושב אלה דנים. אם ברצונך לשמור בשליטה על החיים שלך. כשאתה מדבר על משהו קודם שאתה צריך לדעת את האנשים היא לדבר, להגיע להסכם. זה לא דיון, זה תקשורת. ללמוד להקשיב, שמור על הפה שלך במה שאתה אומר היא לחיות חיים טובים יותר.