ישנם גורמים רבים מעורבים בבחירת חברות ביטוח רכב. השלב הראשון הוא להשוות את הכיסוי שהן מציעות, וכמובן העלות שאתם מציעים כיסוי כזה. המבטחים בדרך כלל יש אתר אינטרנט שבו מציינים צעד אחר צעד, לחשב את הכיסוי. ניתן גם להתקשר לחברת הביטוח לרכב, לדבר עם נציג. הקפד לבחור הכיסוי כי רוב מתאים לצרכים שלך ואת התקציב שלך, כי ישנן חברות המציעות מספר הכיסויים. ישנם מוסדות רבים כגון תקן & העניים עוסקת בהענקת חברות הביטוח, הם מבוססים על גורמים כגון: במהירות לפתרון התביעות של לקוחות שלהם, איתנות פיננסית הכדאיות לטווח הארוך.

גבוה יותר מהדירוג של חברות ביטוח, יהיה ברור ולכן יש פחות בעיות בעת ביצוע תביעה. בנוסף, באפשרותך לדבר עם החברים שלך ולראות אם הם יכולים להמליץ על חברת ביטוח רכב. כמה דברים כדי להתמקד הם יהיו: המוניטין של החברה ומהירות השירותים תביעות, כמה קל לעיבוד תביעות. בעלי רכב רבים מעדיפים להישאר עם אותה חברת ביטוח רכב כי הם נוחים. עם זאת אתה עשוי לשנות את המבטחת ללא סיבוך הרבה ולשמור על התשלום החודשי שלך. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את ישראל כץ. כמה סיבות בסיסיות לשינוי ספקי ביטוח אוטומטי כוללות: חוסר שביעות רצון שירות, תעריפי טוב יותר במקום אחר, ועוד.

צריך באופן קבוע לבדוק את תעריפי הביטוח, וודא כי הוא משלם רק עבור השירות המוצע. לפני שינוי ספקים עבור אני מבטיח לך רכב, ודא כי כל הצרכים שלך מכוסים; כי אם לא, משהו קורה כנראה לשלם המון כסף. הזמן הטוב ביותר כדי לשנות את חברות הביטוח הוא חודש אחד לפני המדיניות שלך פג תוקף, אולם לא צריך לחכות כדי לבצע את השינוי. אם להודיע לחברה שלך תוכל לשנות בכל עת. אך היזהרו ספקי ביטוח אתה הם גובים סכום על-ידי ביטול המדיניות שלך. מדינות אשר נוטים להיות בעלי אחוז גבוה יותר של מנצחים עניים יש שיעורי ביטוח גבוהים מאוד. מחוז קולומביה, ניו ג'רזי, מסצ'וסטס, ניו יורק, קונטיקט, נבאדה, לואיזיאנה, אריזונה יש ביטוח הגבוה ביותר בארץ. חברות מסוימות הם מאוד פופולרי, מציעים מחירים תחרותיים שהם 21 במאה ביטוח, הרטפורד, עם שפת אינסוף, מט לייף אוטומטי, ניופורט, חירות הדדי, Geico, המדינה, הפרוגרסיבית, Safeco בין היתר. לקבלת מידע נוסף חינם