העיניים נקראו מ- Windows של הנשמה, בשל כמה הם מתקשרים. עיניו נותן אנרגיה הפנים ואינדיבידואליות. הם לא חייבים להיות גודל או צורה כדי להיחשב – למדי כל העיניים יש יופי ייחודי משלהם. איפור מוחל על מראה טבעי הוא לבצע צבע עיניים נכון ולשפר את היופי של העיניים. כאשר אתה מרגיש טוב לגבי שלך איפור זה יהיה בטוח יותר, דבר אחד פחות לדאוג. יישום עדין של העיניים להדגשת העיניים, צללים, מסקרה לעבוד יחד כדי ליצור את הקסם ולהפוך את העיניים לחפש את הטוב ביותר.

צללית עיניים צללית נועד לסמן ולהגדיר את העיניים. צללית עיניים משמש ליצירת עומק כדי לבצע את היופי של העיניים. צבע כהה המשמש על השער ניתן שהעין נראה קטן יותר, כדי צבע בהיר יותר המאפשרות נראה גדול יותר. זהו מה צללית עיניים הוא אודות יצירת אשליות. אלה הן טכניקות בסיסיות של העין בעקבות דרכים: עיניים קטנות: אל תשתמש הצל או קו? היא תהפוך את העיניים נראים קטנים.

החלת צבע ברור על עפעף, באמצעות צבע כהה יותר את הקפלים, השימוש של סמן תחת הקדמי. עיניים גדולות: להשתמש צל כהה יותר המכסה ומתחו הקיפול. השתמש בצבע רגיל בחזית כדי לסמן. עיניים שקועות: משתמש צבעים בהירים את עפעף תחת הקדמי. השתמש מדיום בצבע קפלים. דגש על הפינות בחוץ עם צל. להפריד בין העיניים: להשתמש בצבעים כהים בחלקו הפנימי של פינות העין. קצבת עיניים: יישום של אור צבעים על השער. השתמש בצבעים כהים במרכז עפעף בפינות החיצונית ומערבבים. עיניים עגולות: להפוך עיניים עגולות כבר על-ידי השימוש בצבע בכל מקום, משתרע לכיוון לפינות החיצוניות. עיניים אסיאתית: היישום סמן בחזית. הצל של האור בשימוש הפנימי של עפעף את צבע כהה יותר במחצית החיצוני. הפיכת צבעים בהירים 1 לפתוח את העיניים, יהיה זה צבעים כהים של העיניים בחזרה 2. אם יש לך עור בהיר מאוד להימנע 3 גוונים כהים. היזהרו בהירות? הם יוכל למשוך תשומת לב ליקויים קמטים. More information is housed here: פטריק דרהי. 4. אזור העיניים הוא הראשון כדי להדגים את גיל לא למשוך את העור. הפוך: הם הפוך כדי להגדיר את עיני עליך לעשות בדיוק את זה, לא יהיה מוקד העניין שלך איפור. הפוך מופיעה במספר צבעים, טפסים נוזלי, וכו '. לשמור העיניים הטבעי עיפרון להדגשת העיניים. עפרונות צבעים רבים (עבור הטוב ביותר מראה מקל שחור או חום), יכולים להיות חדה על-ידי קו יפים. השתמש בספוג אחד צל applicator או eyeshadow קצה מברשת כדי טשטוש. כאשר עטים שלהם הם רכים מדי, להכניס למקרר. כאשר הם חלקים מדי על-ידי החזקת להם בין האצבעות. השורה של העיניים, מתחיל עפעף התחתון, מתחת הכרטיסיות. כאשר תסיים את הקו תמיד מלוכלכים עם ספוג שלך. להישאר קרוב לקו של כרטיסיות ככל האפשר. ב- המכסה העליון, צייר בטופס מקוון, הפינה הפנימית לפינה החיצונית, עיבוי של הקו לכיוון הפינה החיצונית. לאחר גיל 40 שנים לשמור על הקו בין כרטיסיות. מסיכת ויצירת ריסים יפה: מסקרה מרקוס עיניים עלול לגרום פניך לבוא בחיים. מסקרה מתון הדגשת העין תוך עיבוי, הכהיה של הכרטיסיות מגע הסופי לעיניים. ישנם כמה סוגים שונים כדי לבחור, עיבוי ואטומים בדיקה smudging. Waterproof יהיה עליך אקולוגי מיוחד, נקודות הבדיקה בקלות שטף. השתמש waterproof מסיכת לתקופות ארוכות של זמן, שכן יש נטייה להתייבש הכרטיסיות אינה רעיון טוב. בחר איפור צליל שיאריכו את הצבעים שלך. גוונים כהים בעיניו של חום בהיר, עם כרטיסיות הוא מעורפלים, זה יהיה קשה. להישאר בלוז, צבעים אחרים, מכיוון שלא להרוס את המראה שלך. כרטיסיות שאינן קשה תלתל ייתכן שתזדקק לעזרה curling של ריסים. תלתל ריסים שלך לפני החלת מסקרה? החזק את המיקום עבור עשרה עד עשרים שניות. כדי להחיל מראה מסקרה ישירות לתוך שלך מראה עם הסנטר מורמת מעט כך תראה את הכרטיסיות. הוסף את מטה הקסם רק פעם אחת, לגעת, לא של המשאבה. שאיבה אתה יכול לשבור בזיפים המברשת ולהפיץ את מסקרה באורח לא אחיד, מייבש מסיכה מהירה. התחלת laminate ב רוד מן השורשים לקצה בתנועה כלפי מעלה. הכנס מחדש את המברשת והחל שוב. אם הכרטיסיות שלך ארוך ועבה כי הצמד יחד. במקרה זה, לאפשר להם יבש ומופרדים מכן לפינה של מברשת הגבה אחד. Dicks שילה הוא הבגדים, יועץ של התמונה אשר מלמדת נשים כיצד להציג יותר דק להתלבש בהתאם את סוג הגוף שלך. בקר ב כדי להוריד עותק של ספר התמונה שלך e-remodelacion ומקבל כיצד לבנות ארון חינם.