למרות וחברים בעלי כוונות טובות יכול לייעץ החייב מזיקים. מסיבה זו יש צורך להיות מיודע, ובכך להימנע של פשיטת רגל מיותרים. מיתוסים על תיקון הקרדיט במקום הראשון, כתיבת למטה מיתוס נכון לגבי אשראי תיקון. אנשים רבים מאמינים כי התשלום של החובות שלה מיד משפר את התוצאה שלך. למרבה הצער, אחד המיתוסים רבים של התיקון אשראי.

בתשלום החוב עדיפה מבחינה לוגית על אי עמידה האחריות לשלם, האמת היא כי זה לא ישב ותשלומים אחרים כשלים עדיין יש שלילי כמו סימני בדוח האשראי שלך. פשוט לשלם חוב ישן לא תשפר את היסטוריית אשראי, אפילו בנקודה אחת. ההשהיה היא שבע שנים. החדשות הטובות הן כי עיכוב תשלום ומידע אודות סדרים אחרים ייעלמו לאחר שבע שנים. אבל הרעיון של מידע שלילי יוסר לאחר התקופה של היסטוריית אשראי תיקון הוא מיתוס אחר. האמת היא כי דיני פשיטת רגל מדינות רבות דורשות כי רשומות להישמר במשך 10 שנים, פסקי-דין על אחריות שלא שולמו יכול להישאר על הדו ח שלך אשראי פוטנציאל לנצח.

סגור הקלפים הוא משהו חיובי עוד מיתוס פופולרי הוא סגירת כרטיסי שלהם הוא טוב בשביל בתולדותיה של אשראי לא. המיתוס הזה אולי הכי כואב, אשר גורם יותר נזק, שכן אנשים רבים לסגור חשבונות שלהם אולי יש בעיות כדי לפתוח חדשים בעתיד. האמת היא כי חשבונות אשראי לפתוח, עזרה פעיל, והוא מעודכן. אשראי שאינו בשימוש קיבולת (קרי, אשראי זמין) הוא גורם חיובי בקביעת הציון שלך כשמדובר ללוות כסף. אם כך, כיצד לתקן את היסטוריית אשראי? לסכם את השלבים ולפעול בדרך בטוחה: · לברר על תקנות בתחום שלך מגורים · בנוסף לתשלום החובות שלך מחייב קרדיט לארגונים לחסל כל סימן שלילי של רשומת: שבע שנים זה הרבה זמן של עשר שנים, כמעט כמו נצח. · לא סוגרים חשבונות אשראי. למנוע מהם פעילה ועדכנית.