לפני כמה דקות, פרסם מאמר "כיצד להרוויח כסף באינטרנט". ולהפעיל עד העשן מגיע ממקום אחד, לכתוב מאמר על איך אתה יכול להרוויח על הקרקע. כמו במאמר הקודם, אנו דנים הרווחים לבד. כנראה רבים מכם לקרוא את הספר, קיוסאקי "אבא עשיר, אבא עני". חוץ שלה – או ליתר דיוק, אותם, כי יש סדרה שלמה, יש מספר עצום של הטבות בנושא – איך להתעשר. למרבה המזל, את רובם ניתן להוריד מאתר באינטרנט, ביליתי כמה חודשים רבים מהם לקרוא היטב ווייד. זה רק את המסקנות, האחים שלי, בשבילנו, אתה מאכזב.

ריץ', כמובן, אתה יכול. אם אתה כותב ספרים כאלה וכדומה. אם אתה מתכוון ברצינות כתובת העסק – לחשוב 33 פעמים לפני שהחליט לעבור, יוביל בהכרח לך פשיטת רגל כלכלית ורוחנית מלאה. עם זאת, בדיוק כמו פשיטת רגל אפשרית ולהרוויח. לדוגמה, בארצות הברית, שם אני לחיות עכשיו, תוכל להקליד חבורה של הלוואות ולאחר מכן להכריז על פשיטת רגל. בדיוק בזמן כדי להיפטר כסף אשראי שאינו נלקח במהלך בהליכי פשיטת רגל.

והכי חשוב, טוב להסתיר. אני יודע כמה מקומי רוסי לעשות כזה ניתוח. Millionchik לשתי התפתחויות אפשריות לחתוך. אבל אנחנו איתך מראש, גם במאמר הקודם הסכימו שזה יהיה רק ​​על דרך הוגנת להרוויח. אז, אתה, למרות שלי אזהרות, עדיין החליט להיכנס לעסקים. לדוגמה, על כל החסכונות שלהם podzanyav עדיין, לפתוח חנות. ובכן, אתה והרוח במקום שבו אני עכשיו יש עשן. בכפר הרוסי שלנו, פרבר של שיקגו, שם אני לחיות עכשיו, לפני שלוש שנים פתחה חנות מכולת masenky. שירות ברמה הגבוהה ביותר. הבמאי הוא רץ מאחוריכם כדי לעזור להרים את הסחורה. אבל מה שהוא באמת צריך לעשות אם אתה קונה רק האחרון שעתיים. המוכרת בשעות הפנאי שלו, זמן פנוי, לאפות טעים (klyanus!) עוגות תוצרת בית. דולר ליחידה, אך הדולר אינו מצטער, אני נשבע. רק שזה כל – קמצן ו פרוטה, בהשוואה למתחרים. בהתחלה, והשני בתוך הנקבוביות של אלה תמיכה אפור פיננסי. חנויות אסים הו כנדרש על הלבנת הון. רוצה לנסות ברוני הסמים pokonkurirovat? וגם את הדגל בידיים שלך. אני – לא. ליד החנות שהוזכרו רוסיה גם פתחה חדר כושר. לגמרי במקרה, אני מכיר אישית את הבעלים – בחור נהדר, אתלט לשעבר. הם נמשכו כמה חודשים. אף אחד לא הולך. למה? – כן, כי העוסקים בבריאות שלהם כגון מפעלים, כרטיסים לפני זמן רב במכוני כושר אחרים. וגם לפרוץ בעסק הזה כדי לתפוס את מקומה ללא תמיכה מאחורי שניים או שלושה מיליון דולר בשנה או שתיים – לא-WHO-WMS-Ho! זה, כמובן, לתקשר עם ברוני סמים – לא הדרך היחידה. אם יש לך אבא או אמא יוכלו לתמוך זיכויים, אני מוריד את הכובע ולומר – "לעבור". רק אתה, קורא יקר, אין לי קרובי משפחה כאלה, נכון? ובכן, אתה אומר. אבל יש MLM וזה – רב ברמת השיווק. אתה יכול להצטרף לכסף קטן בחברה, למשל, "ד"ר נונה" ולמכור את מוצריהם. טוב, דרך אגב, את המוצרים. אני להשתמש בו בעצמך, בבית. "אני לא מייעץ, לאכול" – כמו חתול הייתי אומר Strugatsky בעבודה אלמוות "יום שני מתחיל ביום שבת". אנחנו, ליתר דיוק, יש לך – או ליתר דיוק, הם התרבו כל כך בתחרות היה נורא. להרוויח אותו, להרוויח יותר כמו! מי הצליח לארגן חברה כזו. היקר אותו, ד"ר נונה. אני מקווה שאתה, קורא יקר, לא היה Lomonosovs גזע או נפוליאון. ואת הגנים המקביל ארגוני מיומנויות אתה לא מוקצים. אם כן – אין מה לשים. סליחה על ביטוי כזה גס. אבל מה עם סיפורי הצלחה לשמצה – סיפור הצלחה? אנשים פשוטים, שבמשך חודשים זינק ל האולימפוס של עושר. אני חושב שאתה לא מאה פעמים שמעתם על זה. יש זקן אנקדוטה רפואי: – דוקטור, יש לי שהנשים לא מקבלים … – ידידי היקר, למה, אתם 75 שנה! – השכן שלי הוא 82! והוא אומר את זה … – ואתה אומר לי, ידידי! Navrite עם שלוש תיבות, ועיתונאים לתפוס. כמובן, אם אתה למד אצל אופרה ווינפרי בכיתה אחת. או סטודנט עם אחווה משקה … להוסיף את עצמך. אם אתה אוהב אותי – המועצות רגיל (או אנטי סובייטית) אנשים, לא למשוך עסקים. לחיות כמו שהם חיו. אבל החיים – כשלעצמה יפה, לא? אני שמח לשמוע על כל יריביו.