אתה רוצה להתאמן באוויר הפתוח, אך גם להשתעשע? חושבת באופני הרים? זה יכול להיות קצת מסוכן, אבל עם תקינה אמצעי זהירות זה עשוי להיות מושלמת עבורך. ישנם סגנונות רבים של אופני הרים. ישנם סגנונות 3 כי הם פופולריים, הנמכת, הטפילות, שדה צלב. כל אחד דורש מיומנויות שונות סוג אחר של האופניים. תוכלו למצוא בקלות מקומות לרכיבה על אופני הרים.

ניתן למצוא סימנים בפארק המקומי שלך דגימת לאן ללכת. הקפד שלבקש אשף של הפארק לכל מידע שייתכן שתמצא שברצונך לדעת. באפשרותך גם לחפש על-ידי קבוצה אופני הרים. באפשרותך לחפש באינטרנט עבור קבוצות אלה, או אפילו להתחיל אחד בעצמך. רכיבה על אופניים יכול לעזור עם התנגדות והתנגדות. תצטרך אותו לרכיבה על אופני הרים. תרגול ההליכה גם יעזור לכם לבנות את ההתנגדות.

בעקרון לא יהיו חבלות ולזכור שריטות ליפול בבטחה, אך רק לאחזר אותה, לחזור להמשיך לגלגל. לבחור אופניים יכול להיות כיף, אבל זה חייב להיות גם מחשבה. הם להשתנות סגנונות ומחירים, אשר יכול להיות החלטה קשה. יש תקציב לזכור בעת בחירת אופניים, יודע מה אתה הולך להשתמש בו. מחפש באינטרנט יעזור לך להשוות מחירים, מחקר על איזה אופניים אתה צריך בשביל מה נעשה בו שימוש עבור. תמיד לוודא כי אתה מרגיש נוח על האופניים. בעת רכישת האופניים שלך גם לקבל אמצעי מיגון. חשוב להיות בטוח כי זה ספורט מסוכן.